گالری «اثر» ۱۷سالگی‌اش را جشن می‌گیرد

1

گالری اثر

گالری «اثر» با برپایی نمایشگاهی که از منظری متفاوت، فعالیت‌ها و دستاوردهایش را مرور می‌کند، جشن هفدهمین سال تاسیس خود را ۳۰ مهرماه برپا می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این گالریف «۱۰ سال طراحی‌های ایمان صفایی برای گالری اثر» عنوان این نمایشگاه است که در آن ۴۱ اثر با تکنیک چاپ سیلک ارائه می‌شود.

گالری اثر در متنی که به‌مناسبت این نمایش خاص منتشر کرده، نوشته است: نخستین همکاری میان گالری اثر و ایمان صفایی به سال ۱۳۸۵ باز می­‌گردد. جوانی تازه فارغ­‌التحصیل شده از دانشگاه به‌دنبال اثبات خلاقیت و استعدادش و گالری­ای هفت ساله به‌دنبال کشف استعدادهای جوان.

اولین سفارش به‌مناسبت هفت سالگی تاسیس گالری اثر داده شد. موضوع کارتی برای جشن سالگرد بود. نتیجه درخشان بود و نقطه­ آغار همکاری.

۱۰ سال گذشت. در این ۱۰ سال هم‌فکری و تداوم و استمرار در همکاری  که از سیاست­‌های بنیادین گالری اثر از بدو تاسیس بوده و هست با وجود فراز و نشیب و چالش بسیار به ثمر نشست. بدعت‌گذاری مشترک و به تصویر درآوردن زبان و روحیه گالری، علاوه بر درک و تصویر روحیه هنرمندان متفاوت و نمایش­‌های‌شان از نتایج بسیار مطلوب این همکاری بوده که گزیده­‌ای از آن در معرض دید قرار گرفته است.

نمایش پیش رو، ۴۱ اثر از بیش از ۴۰۰ اقلام طراحی‌شده و اجرای مجدد آن در قالب چاپ سیلک در ابعاد ۲۴*۳۴ سانتی­‌متر است که به شکل آرت بوک در ۱۰۰ نسخه امضاشده آماده شده است.

گالری اثر به نشانی خیابان ایرانشهر، روبه‌روی خانه هنرمندان ایران، شماره ۱۶ قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند تا چهارم آبان‌ماه از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ