معرفی برنده جوایز قرض‌الحسنه بانک صادرات

4

بانک صادرات

با برگزاری آیین بیست و ششمین مرحله قرعه‌کشی بین حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک صادرات ایران ٣٨۵ هزار برنده خوش شانس جشنواره دلسپرده این بانک مشخص شدند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در آیینی با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، دیگر مسئولان و نهادهای مربوط و همچنین اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد بانک صادرات ایران با برگزاری قرعه‌کشی از بین ٣میلیون و ٨۴٧ هزار حساب قرض‌الحسنه، تعداد ٣٨۴هزار و ٧٠٠ برنده شناخته شدند.

به مناسبت شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات تعداد ١٠۶۴ کمک هزینه خرید واحد مسکونی۵٠٠ میلیون ریالی، ١٠۶۴ کمک هزینه تحصیلی١٠ میلیون ریالی، ١٠۶۴ کمک هزینه خرید صنایع دستی ۵ میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به برندگان این مرحله از قرعه‌کشی اعطا می‌شود.

این بانک که با هدف ایجاد بستر مشارکت بیشتر هموطنان در امور عام‌المنفعه و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه، برگزاری بیست و ششمین مرحله قرعه‌کشی بین حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز در قالب جشنواره دلسپرده را در دستور کار قرار داده و برای برندگان این نوع حساب‌ها جوایز ارزشمند معنوی و مادی متعددی را در نظر گرفته است.

 بانک صادرات ایران منابع مربوط به سر فصل قرض‌الحسنه پس‌انداز را در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه سرفصل‌هایی همچون تامین هزینه‌های ازدواج، تهیه جهیزیه، کمک به راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی کوچک، تامین هزینه درمان بیماری، هزینه تحصیلی، حمایت از تعاونی‌های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، کمک به ساخت راه و مسکن روستایی به مصرف می‌رساند که این اقدامات نقش بسزایی در پاسخگویی به نیازهای احاد جامعه به ویژه اقشار کم درآمد داشته و دارد.

 تمام دارندگان حساب‌های قرض‎‌الحسنه پس‌انداز که حداقل مبلغ ۵٠٠ هزار ریال به مدت ٩٠ روز متوالی از ابتدای شهریورماه ٩۴ لغایت پایان شهریور ماه ٩۵ حفظ و در روز قرعه‌کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند و در صورت برنده شدن جایزه به آن‌ها اعطا می‌شود.

این بانک در خلال سال ١٣٩۴ با پرداخت بیش از ٨ هزار و ٨٨۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بیش از ٢٣٠ هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت کرده است، بر اساس آمارهای منتشره این میزان معادل ٢۴ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده و بانک صادرات ایران در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ