نظرسنجی فاکس نیوز ترامپ را برنده سومین مناظره اعلام کرد

0

تارنمای خبری ‘فاکس۶۱’ وابسته به شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا، در نظرسنجی آنلاین خود دونالد ترامپ را برنده سومین و آخرین مناظره ریاست جمهوری ۲۰۱۶ امریکا اعلام کرد.

 به گزارش ایرنا، تارنمای خبری فاکس۶۱ (Fox61) صبح پنجشنبه ۲۰ اکتبر (۲۹ مهرماه ) و ساعتی پس از پایان یافتن سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت نوادا،اعلام کرد که نتایج نظرسنجی آنلاین این شبکه نشان می دهد که ترامپ از نظر مخاطبان این شبکه، پیروز سومین مناظره بوده است.

 

  اخباربین الملل,خبرهای بین الملل ,مناظره

فاکس ۶۱ ، با طرح این پرسش که کدام دونامزد برنده سومین مناظره هستند، پاسخ مخاطبان را به صورت آنلاین دریافت می کند.

 

به گزارش ایرنا، تا لحظه مخابره این خبر، دونالد ترامپ با آرا ۷۷هزار و ۹۵۸ رای دهنده و با کسب ۶۰٫۱۱ (شصت و یازده صدم) درصد آرا، درمقام اول این نظرسنجی قرارگرفت.

 

این درحالی است که هیلاری کلینتون با ۴۷ هزار و ۷۲۶ رای، و با کسب ۳۶٫۸ (سی و شش و هشت دهم) آرا در مرتبه دوم قرار گرفت.

 

بنابر آخرین نتایج این نظرسنجی چهار هزار و ۱۷ رای دهنده نیز که نزدیک به ۴درصد آرا را به خود اختصاص می دهند، هیچ یک را برنده این مناظره ندانسته اند.

 

نتایج این نظرسنجی تا لحظه مخابره این خبر از مجموع ۱۲۹ هزار و ۷۰۱ رای بدست آمده است.

ترامپ درحالی در نظرسنجی آنلاین Fox61 برنده این مناظره است که شبکه تلویزیونی سی ان ان پیشتر در یک نظرسنجی مشترک با موسسه ORC و یکساعت پس از اتمام مناظره دو نامزد ریاست جمهوری ، هیلاری کلینتون را با ۵۲درصد آرا در برابر ۳۹ درصد آرا ترامپ، برنده آخرین مناظره اعلام کرد.

 

سومین و آخرین مناظره دونامزد ریاست جهموری ۲۰۱۶ آمریکا بامداد امروز ساعت ۰۴:۳۰ به وقت تهران در دانشگاه ‘نوادا’ لاس وگاس واقع در ا یالت نوادا آمریکا به میزبانی شبکه خبری ‘فاکس نیوز’ برگزار شد.

 

دو مناظره قبلی به ترتیب در ۲۶ سپتامبر برابر با پنجم مهرماه و ۹ اکتبر برابر با ۱۸ مهرماه بین دونامزد برگزار شد.

 

انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا برای تعیین چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور قرار است هشتم ماه نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه برگزار شود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ