آزمون سراسری قرآن و عترت در یک نگاه کلی/ پالایش آمارهای روزهای پایانی

8

قرآن وعترت

تا امروز جمعه (٣٠ مهرماه) تعداد ثبت نام کنندگان در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با در نظر گرفتن ثبت نامی‌های آزمون سراسری « به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دولت به عدد ١١٠٠٠٠ رسیده است.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت؛ در تعداد ثبت نام کنندگان موسسات به تفکیک استان تا امروز صبح(جمعه ٣٠ مهرماه) استان اصفهان با تعداد ٨١٨۶ نفر، رتبه اول را در میان استان‌های کشور به خود اختصاص داده است.

 استان‌های البرز با تعداد ۵۶٩۵ نفر و خراسان رضوی با ٣٩٣٩ نفر رتبه های دوم و سوم  را در تعداد ثبت نام کنندگان موسسات به تفکیک استان به خود اختصاص داده است.

 در تعداد ثبت نام کنندگان موسسات به تفکیک دوره‌های آموزشی؛ رشته‌های حفظ قرآن کریم با ٣۶١٢٠ نفر، رشته ترجمه و مفاهیم با ٢۴۶۴١ نفر در رتبه دوم و رشته های تدبر در قرآن کریم و رشته معارف اهل بیت(ع) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

گفتنی است موسسه نسیم وحی خلخال، جامعه القرآن استان اصفهان و موسسه قرآن و نهج البلاغه قم در رتبه‌های اول تا سوم موسسات قرآنی برتر در تعداد ثبت نام کنندگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت قرار دارند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ