انتصاب فرمانده جدید قرارگاه رسانه ای ستاد مرکزی راهیان نور کشور

0

فروغی

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در نشست شورای سیاست‌گذاری راهیان‌نور کشور که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به آثار و برکات راهیان‌نور گفت: راهیان‌نور امروز یکی از بزرگترین حرکت‌های فرهنگی دنیاست، که تحقق این حرکت بزرگ فرهنگی به واسطه همدلی و همکاری نیروهای مسلح، دولت و مردم صورت گرفته است.

سردار «بهمن کارگر»، ادامه داد: راهیان‌نور به قدری گسترده و وسیع است، که همه سلایق و اقشار را در خود جمع می‌کند. راهیان‌نور در دورانی که ما در معرض بیشترین حجم تهاجم فرهنگی هستیم، یک معجزه است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته نزدیک به ۶ میلیون نفر از مناطق راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور بازدید کردند، که مسئولین استان کرمانشاه در این زمینه همت به خرج دادند.

سردار کارگر با اشاره به سخنی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «جنگ در استان کرمانشاه آغاز شد و در همانجا پایان یافت»، خاطرنشان کرد: مردم این منطقه ایستادگی کردند و در موضوع مقابله با ضد انقلاب نیز در خط مقدم مقاومت حاضر بودند.

سردار کارگر  همچنین در حکمی، علی فروغی را به سمت “فرمانده قرارگاه رسانه‌ای ستاد مرکزی راهیان نور کشور” منصوب و از خدمات محمود عاطفی فرمانده پیشین این قرارگاه تقدیر کرد.
 
علی فروغی دانش آموخته رشته معارف اسلامی و فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه امام صادق (ع) است و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهید مطهری و ولایت فقیه را در دانشگاه تدریس می کند.
 
وی مقالات متعددی در حوزه­ های علوم انسانی(علمی، فرهنگی، رسانه­ ای و…) در نشریه­ ها و سایت­ ها مختلف چاپ کرده است .

فروغی همچنین کتاب اثبات ولایت فقیه در ادله نقلی و عقلی را در مرحله چاپ دارد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ