برانکو ایوانکوویچ: نیمه اول خوب نبودیم/ خوشحالم نباختیم/ بازی سختی را پشت سر گذاشتیم

2

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: از قبل هم می دانستم بازی سختی در اهواز داریم اما خوشحالم که این بازی را نباختیم و به یک امتیاز رسیدیم.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ شامگاه امروز پنج شنبه پس از تساوی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی دو تیمی که در فصل قبل عنوان قهرمان و نائب قهرمان لیگ برتر را به دست آورده بودند واقعا شبیه یک داربی حساس بود.

 

وی افزود: از قبل هم می دانستم که یک بازی فوق العاده سخت پیش رو داریم و انصافا هم اینگونه شد و همه دیدند که ما با تیمی سختکوش مواجه شدیم. به خصوص اینکه در این بازی در برابر تیمی قرار گرفتیم که بعد از تعطیلات به خوبی پیشرفت کرده بود.

 

ایوانکوویچ تصریح کرد: در نیمه اول این بازی ما در سطح پرسپولیس نبودیم چرا که به نظر من به اندازه کافی برای ارائه یک بازی خوب مصمم نبودیم و انرژی خوبی برای نمایش بهتر نداشتیم ولی در نیمه دوم چهره تیم ما بسیار متفاوت بود و بسیار بهتر ظاهر شدیم به گونه ای که می توان گفت استحقاق کسب تساوی در این بازی را داشتیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: خوشبختانه در این بازی هم نباختیم و از هم اکنون برای بازی بعدی که با نفت آبادان باید آماده شویم.

 

ایوانکوویچ ادامه داد: قصد داریم برای بازی با نفت آبادان و قبل از آغاز تعطیلات مجدد لیگ با کیفیتی مناسب در برابر حریف قرار بگیریم تا با نتیجه خوب به استقبال تعطیلات برویم.

 

وی عنوان کرد: برای نبردی که امروز انجام دادیم و در نهایت موفق به کسب تساوی شدیم به بازیکنانم تبریک می گویم. ما امروز مشاهده کردیم که هواداران بی شماری در خوزستان داریم ولی متاسفم که نتوانستیم پیروزی در این بازی را به آنها هدیه دهیم ولی عقیده دارم که آنها از این بازی ناراضی نبودند.

 

ایوانکوویچ همچنین گفت: هیچگاه به دنبال بهانه تراشی نبودم ولی ملی پوشان ما وقتی در اختیار تیم ملی قرار می گیرد دچار مشکل می شوند و دوباره به جمع ما اضافه می شوند به همین دلیل کیفیت لازم را برای تیم ما ندارند ولی این وضع شامل همه تیم های باشگاهی جهان هم می شود و فقط برای ما نیست.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران ادامه داد: قبل از بازی با نفت ما فقط یک جلسه ملی پوشان خود را در اختیار داشتیم و آنها به دشت خسته بودند ولی باید با این مسائل کنار بیاییم.

 

ایوانکوویچ در خصوص اینکه چرا رضائیان امروز در یک پست غیر تخصصی بازی کرد نیز گفت: موافقم که رامین در پست غیرتخصصی خود بازی کرد ولی چهار دفاع خوب و عالی داریم و من قصد ندارم به ترکیب آنها دست بزنم.

 

وی ادامه داد: در تیم ما جریمه انضباطی وجود ندارد و اگر بخواهم بازیکنی را جریمه کنم او را از ترکیب تیم به کلی بیرون می گذارم. نه رضائیان و نه آرام طبع جریمه نشده اند فقط ترکیب فعلی بازیکنان پرسپولیس از نظر من در اولویت هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص مصدومیت عالیشاه نیز گفت: وی ضربه سختی خورد و باید تا فردا منتظر باشیم و پزشکان نظر نهایی خود را در خصوص وضع مصدومیت وی به ما اعلام کنند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور، ساعت ١۶:۴۵دقیقه عصر امروز پنج شنبه در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ