سفر ۱۲۰ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون

1

فضلی سردار

جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: اعزام اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزی برابر زمان‌بندی‌، از ۳۲ استان کشور، از دهم مهرماه آغاز شده و تا به امروز ۱۲۰ هزار نفر از مناطق مختلف بازدید داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، سردار علی فضلی در نشست شورای سیاست‌گذاری راهیان‌نور کشور با بیان اینکه امروز راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور غریب نیست، اظهار کرد: استان کرمانشاه از سال ۱۳۸۸ به بعد در یک رویه همدلی بین استانداری، ارتش و سپاه، راهیان‌نور را احیا کرد.

وی افزود: به خاطر داریم روزهایی که کمترین زائران راهیان‌نور متعلق به یادمان بازی‌دراز بود؛ اما امروز به مدد تلاش‌های انجام شده، مراسم افتتاحیه این حرکت فرهنگی هر سال در ارتفاعات بازی‌دراز انجام می‌شود. ما در آن ایام هیچ امکاناتی در این یادمان نداشتیم، در صورتی که امروز بازی‌دراز یکی از مهم‌ترین یادمان‌های غرب کشور است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج بیان کرد: مناسبت‌های انقلابی استان کرمانشاه بیشتر از همه استان‌های کشور است و به همین دلیل مسئولین استانی، مردانه زیر بار این مسئولیت‌ها قرار گرفته‌اند. برگزاری همه‌ساله سالروز عملیات مرصاد کار فوق‌العاده‌ای است، که در دو منطقه مرصاد و کرمانشاه انجام می‌شود.

سردار فضلی گفت: اعزام اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزی برابر زمان‌بندی‌های هماهنگ شده با وزارت آموزش و پرورش، از ۳۲ استان کشور از دهم مهر ماه آغاز شده و تا به امروز ۱۲۰ هزار نفر در نیمه سال از مناطق مختلف بازدید داشته‌اند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ