مادر شهید «حسین نوچه ناسار» به فرزند شهیدش پیوست

0

مادر شهید والامقام حسین نوچه ناسار، از شهدای سمنانی دوران دفاع مقدس به روح بلند فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش ایسنا، پیکر حاجیه فاطمه سلطان پاکدل، مادر شهید والا مقام حسین نوچه ناسار ۳۰  مهرماه در سمنان تشییع و در کنار فرزند شهیدش به خاک سپرده می‌شود.

بانو حاجیه فاطمه سلطان پاکدل، بعد از شش سال مبارزه با بیماری کلیوی در بیمارستان کوثر سمنان دارفانی را وداع و به لقاءالله پیوست.

به گزارش ایسنا، پیکر مادر شهید والامقام حسین نوچه ناسار از گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) به سوی آرامگاه ابدیش در امامزاده علی بن جعفر (ع) تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

همچنین مراسم تذکر این ام الشهید نیز بعد از نماز مغرب و عشاء در هیات انصار جنب گلزار شهدا سمنان برگزار خواهد شد و علاوه بر آن مراسم سوم و هفتم او نیز دوم آبان‌ماه در همین مکان معنوی برگزار خواهد شد.

سیدعباس دانایی – فرماندار سمنان – با حضور در جمع اعضای خانواده شهید حسین نوچه ناسار حضور یافت و درگذشت این ام اشهید را تسلیت گفت.

فرماندار شهرستان سمنان با بیان این‌که والدین شهدا، نعمتی ماندگار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند تصریح کرد: مردم ایران هیچ‌گاه ایثار و فداکاری پدران و مادران شهدا را در آبیاری نهال انقلاب که با تقدیم خون فرزندان‌شان  انجام دادند، فراموش نمی‌کنند و برای همیشه قدردان گذشت خانواده‌های شهدا خواهد بود.

دانایی به همرزمی خود با شهید والامقام حسین نوچه ناسار اشاره کرد و افزود: شخصیت و منش این شهید زبان‌زد بود.

دانایی با اذعان به این‌که اطاعت از ولایت و تاکید بر اجرای فرامین امام راحل از اعتقادات قلبی شهید حسین نوچه بود، گفت: شهادت در راه خدا و رضوان الهی، اجر و هدیه خداوند به شهدا بود.

او تربیت فرزندانی خداجو و مدافع اسلام و انقلاب را ثمره تلاش‌های این مادر شهید دانست و اظهار کرد: ثمره زندگی پربار این مادر اشهید، تربیت فرزندانی است که همواره خادم انقلاب و نظام بوده و هستند.

فرماندار سمنان تصریح کرد: فرزندان این مادر شهید، همواره در مسیر اطاعت از ولایت از هیچ تلاشی دریغ نکردند، بنابراین حقیقتا این مادر با تقدیم یک شهید، یک جانباز و دو رزمنده در دوران هشت ساله دفاع مقدس، دین خود به انقلاب و اسلام را به بهترین نحو ادا کرد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ