کتاب‌های تازه شاپور پساوند

8

عکس کتاب

شاپور پساوند از انتشار کتاب‌های تازه‌ای خبر داد.

این شاعر به ایسنا گفت: “این هم بهار” مجموعه‌ای از شعرهای نیمایی و سپید است که توسط انتشارات نوید شیراز زیر چاپ رفته است. این کتاب قرار بود با نام “این آب از بالا گل‌آلود است” منتشر شود که در نهایت تصمیم بر آن شد که عنوانش تغییر کند.

پساوند با یادآوری این‌که “این هم بهار” ششمین اثر مکتوبش در عرصه شعر است، گفت: امیدوارم این اثر که به‌زودی در کتاب‌فروشی‌ها عرضه خواهد شد، مورد توجه قرار گیرد.

شاعر رباعیات “ای عشق” اضافه کرد: کتاب دیگری را نیز که مشتمل بر گزیده‌ای از غزل‌های دارای بن‌مایه‌های اجتماعی میهنی است، با عنوان “ای میهنم” آماده چاپ دارم که منتظر کسب مجوز و طی مراحل قانونی است.

پساوند همچنین درباره کتاب “خیام و هفت قرن در محاق …” گفت: این اثر یک اثر تحقیقی است که محور آن خاستگاه اندیشگانی خیام بوده و بیش از ۱۷ سال روی آن کار کرده‌ام. اکنون هم در حال انجام مقدمات برای چاپ کتاب هستم.

شاپور پساوند که مدتی است در بستر بیماری است، پیش‌تر پنج دفتر شعر منتشر کرده است که یکی از این کتاب‌ها با عنوان “ای عشق” در حال گذراندن مراحل چاپ سوم است.

تاکنون از این شاعر کتاب‌های فریادها (مجموعه غزل منتشرشده در سال ۱۳۵۴ )، هر کس حکایتی (منتشرشده در سال ۱۳۷۱ )، ای عشق (مجموعه رباعی منتشرشده در سال ۱۳۷۷)، گلوی زخمی شعر (مجموعه اشعار سپید نیمایی منتشرشده در سال ۱۳۸۳ ) و صدای سوختن ( مجموعه رباعی منتشر شده در سال ۱۳۸۸) چاپ شده است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ