استقبال کتاب‌فروشی‌ها از طرح «پاییزه کتاب»

3

عکس کتاب

با گذشت یک هفته از مهلت ثبت‌نام از کتاب‌فروشی‌ها برای مشارکت در طرح «پاییزه کتاب»، بیش از ۲۵۰ کتاب‌فروشی در این طرح ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، ثبت نام در طرح «پاییزه کتاب» از ۲۴ مهرماه تا ۲۴ آبان‌ماه به مدت یک ماه در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور  اجرا می‌شود. با گذشت یک هفته از آغاز ثبت نام، ۲۶۹ کتاب‌فروشی در این طرح ثبت نام کرده‌اند.

بنا بر اعلام، استان تهران تاکنون با ۶۸ کتاب‌فروشی،  قم با ۳۳ کتاب‌فروشی و اصفهان با ۲۹ کتاب‌روشی  بیشترین مشارکت را در این  طرح  داشته‌اند که در مقایسه با طرح مشابه «تابستانه کتاب»، افزایش استقابل کتاب‌فروشی‌ها از این طرح را نشان می‌دهد.

در طرح «پاییزه کتاب» برای کتاب‌های حوزه بزرگسال ۲۰ درصد تخفیف و برای کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان ۲۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

این طرح همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از  ۲۴ آبان ماه تا ۲۴ آذر ماه در کتاب‌فروشی‌های عضو این طرح اجرا می‌شود. کتاب‌فروشی‌هایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول این طرح نخواهند بود.

در این طرح سقف تخفیف برای هر کتاب‌فروشی حداقل ۲۰ میلیون ریال و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار هم می‌تواند در چند نوبت و از چند کتاب‌فروشی عضو طرح «پاییزه کتاب»، آثار مورد نیاز خود را خریداری کند. موسسه خانه کتاب تعهد کرده حداکثر تا یک ماه بعد از پایان طرح با کتاب‌فروشی‌های عضو این طرح تسویه حساب کند.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح «پاییزه کتاب» به کانال تلگرامی https://telegram.me/paeezeyeketb بپیوندند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ