برگزاری نمایشگاه کتاب ناشران ایران از ۱۶ آبان‌ در نیشابور

3

عکس کتاب

هجدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران که طبق پیش‌بینی‌های انجام شده قرار بود ۹ تا ۱۴ آبان‌ماه در نیشابور برگزار شود، با تغییرات صورت‌گرفته، از ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ماه در این شهرستان آغاز به کار خواهد کرد.

عباس کرخی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با برگزاری نمایشگاه کتاب در نیشابور با بیان اینکه پیش‌بینی‌های لازم در راستای برگزاری شایسته و درخور نمایشگاه کتاب در این شهرستان شده است، اظهار کرد: این نمایشگاه در دو نوبت صبح و بعدازظهر از ساعت  ۹ تا ۱۲:۳۰ و همچنین از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برپا خواهد بود.

وی با بیان این‌که استقبال ناشران بیش از حد انتظار بوده است و در بحث کیفیت نیز تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت، خاطرنشان کرد: کارگروه‌ها و جلسات متعددی در این خصوص برگزار شده، همچنین کمیته‌های برگزاری نیز فعال هستند. کمیته اجرایی مباحث مربوط به غرفه‌ها و سخت‌افزاری را پیگیری می‌کند و کمیته‌های نرم‌افزاری نیز هر کدام در جایگاه خود فعالیت‌های خاص خود را بر عهده دارند.

کرخی تصریح کرد: در بخش ویژه نیز برنامه‌هایی نظیر جشن امضای کتاب و رونمایی کتاب را خواهیم داشت، و در نظر داریم این مراسم و برنامه‌ها در سطح ملی دیده شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور  افزود: در سایت، دو سالن است که یکی مربوط به سرای اهل قلم و دیگری برای شب‌های فرهنگی نیشابور پیش‌بینی شده است.

وی در رابطه با جزئیاتی نظیر تعداد غرفه‌ها و ناشران شرکت‌کننده نیز اظهار کرد: تعداد دقیق غرفه‌های نمایشگاه و ناشران شرکت‌کننده در طی این هفته مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ