توسعه دستگاه‌های صرافی الکترونیک بانک شهر

2

بانک شهر

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به نوآوری‌های این بانک در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک، از فعالیت دستگاه‌های صراف الکترونیک خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، حسین محمدپورزرندی مدیرعامل بانک شهر گفت: بانک شهر با توجه به شعار نوآوری در خدمت، فعالیت‌های گسترده‌ای را در زمینه بانکداری الکترونیک انجام داده که از جمله آن می‌توان به راه‌اندازی دستگاه‌های صراف الکترونیک به منظور تسهیل در عملیات بانکی ارزی اشاره کرد.

وی با تاکید بر اهمیت سرعت و سهولت در عملیات ارزی به ویژه برای مسافران خارجی اظهارکرد: بانک شهر با راه‌اندازی دستگاه‌های صراف الکترونیک، گام مهمی در این حوزه برداشته است.

پورزرندی خاطر نشان کرد: متقاضیان می‌توانند با ارایه ارز و گذرنامه یا کارت ملی، مبلغ موردنظر خود را به ریال یا هر ارز دیگری تبدیل کرده و در قالب کارت آن را دریافت کنند.

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به خدماتی که از طریق این دستگاه‌ها قابل ارائه است، افزود: افتتاح حساب‌های ارزی و ریالی به منظور عملیات خرید و فروش اسکناس، دریافت فرایند خرید و فروش ارز به صورت روزانه و صدور اسناد حسابداری، از جمله اقداماتی است که از طریق این دستگاه‌ها قابل ارائه است.

به گفته وی تاکنون این دستگاه‌ها در چند شهرنت فعال شده و در حال توسعه است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ