سینما در بهبود معضلات اجتماعی، بیشتر از دولت تاثیرگذار است

4

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی بر پرده سینما خیلی تاثیر گذار است و حتی دولت هم نمی‌تواند تا این حد تاثیر بگذارد.

مینا جعفر زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص تاثیر به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی بر پرده سینما، عنوان کرد: این کار در کم کردن مشکلات اجتماعی خیلی تاثیرگذار است و حتی خود حکومت و دولت هم نمی‌توانند تا این حد کمک کننده ظاهر شوند.

 

وی در خصوص سختی بازی در فیلم‌هایی با معضلات اجتماعی اظهار داشت: وقتی در این فیلم‌ها بازی می‌کنی صدمه اعصابی و روحی‌اش را خودت می‌خوری و بازی در این فیلم‌ها از این نظر دشوار است.

 

جعفرزاده در خصوص دلیل ایفای نقش  در فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» گفت: به خاطر موضوع فیلم که اسید پاشی است بازی کردن در فیلم را پذیرفتم.

 

این بازیگر در خصوص نحوه کار در این فیلم بیان کرد: کار کردن با میترا حجار برایم خیلی لذت داشت و به شدت پارتنر خوبی بود و بازی‌اش را دوست داشتم و من هم خیلی راحت این کار را انجام دادم.

 

گفتنی است؛ فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» به کارگردانی محسن توکلی، مضمونی اجتماعی دارد که بر اساس داستانی واقعی نوشته شده است و روایت پایداری زنی است که برای گرفتن حقش می‌جنگد.  

 

عوامل فیلم عبارتند از:  

 

کارگردان: محسن توکلی، تهیه کننده: ناصر شعبانی، نویسنده: بابک کایدان، مدیر فیلمبرداری: حسن سلطانی، صدابردار: حمید اسلامی ، طراح چهره پردازی: محسن ضیایی، طراح صحنه و لباس: علی فداکار  

 

بازیگران: میترا حجار، افسانه پاکرو، مینا جعفر زاده، لعیا زنگنه، روشنک عجمیان و کامران تفتی.

 

 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ