هر حرفی دشمن را شاد کند، فرصتی برای ضربه به نظام است

3

علوی گرگانی

مرجع تقلید و از اساتید حوزه علمیه گفت: ما افتخار می کنیم که در نظام جمهوری اسلامی از قوه دفاعی خوبی برخوردار هستیم و این قدرت دفاعی کم‌نظیر است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی در دیدار با سردار جلالی، رئیس پدافند غیرعامل با وی با اشاره به آیات الهی عنوان کرد: در این آیات مساله دفاع مورد تاکید قرار گرفته است که طبق آن انسان باید همواره آماده دفاع در مقابل حمله دشمن باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: آمادگی مسلمانان در برابر دشمن، موجب عقب راندن دشمن می‌شود، اگر دشمن متوجه ضعف در ما شود، بر ما غلبه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ما افتخار می‌کنیم که در نظام جمهوری اسلامی از قوه دفاعی خوبی برخوردار هستیم و این قدرت دفاعی کم نظیر است.

آیت‌الله علوی گرگانی اظهار کرد: اگر توصیه‌های رهبری درباره حفظ قدرت دفاعی و به ویژه دفاع اقتصادی را مورد توجه قرار دهیم، می‌توانیم بر دشمن پیروز شویم.

وی بیان کرد: دفاع در زمینه اقتصادی اهمیت زیادی دارد و کوتاهی در این‌باره عذاب و عقوبت به همراه دارد و باید آمادگی دفاعی اقتصادی داشت.

این استاد حوزه یادآور شد: مسئولان باید مراقب حرف‌های خود باشند، امروز دشمنان در اطراف ما حلقه زده‌اند و هر حرفی که دشمن را شاد کند فرصتی برای ضربه زدن به نظام ایجاد می‌کند.

وی گفت: دشمنان هیچ‌گاه پیشرفت و رشد ما را نمی خواهند و دوست ندارند در زمینه فناوری و تکنولوژی به پیشرفت برسیم.

آیت الله علوی گرگانی عنوان کرد: ما افتخار می‌کنیم که از ولایت فقیه پشتیبانی می‌کنیم، ما برای مقابله با دشمنان و تعالی این نظام دعا می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ