برف در راه استان‌های شمال‌غرب کشور/ کاهش محسوس دما در سواحل خزر

5

  اخباراجتماعی,خبرهای  اجتماعی , هواشناسی

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از بارش برف در استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبر داد.

 احد وظیفه در گفتگو با  مهر، با اشاره به آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی افزود: روز گذشته در استان گیلان بارش باران و در غرب مازندران و برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

 

وی ادامه داد: از امروز با تقویت جریانات شمالی و عبور موج تراز میانی، تشدید باران را در گیلان، غرب مازندران و اردبیل و بارش پراکنده را در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و دامنه های غربی البرز خواهیم داشت.

 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی تاکید کرد: روزهای سه شنبه و چهارشنبه با تقویت فعالیت این سامانه، در سواحل دریای خزر، مناطقی از شمال غرب، دامنه های غربی و مرکزی البرز، رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش باد رخ خواهد داد.

 

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در مناطقی از استان اردبیل و آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی بارش برف پیش بینی می شود. همچنین کاهش دمای هوا در استانهای شمال غرب، سواحل خزر و دامنه های جنوبی البرز دور از انتظار نیست. بیشینه و کمینه دمای هوای تهران امروز به ۱۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد می رسد.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ