برگزاری قرعه‌کشی جوایز حساب‌های پس‌انداز بانک ملی ایران

7

بانک ملی ایران

با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه‌کشی متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، سی وهفتمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این مراسم که مسئولان ارشد بانک ملی ایران در آن حضور داشتند، محمود شایان عضو هیات‌مدیره این بانک با اشاره به اهمیت سنت حسنه قرض‌الحسنه، گزارشی از سی‌و هفتمین مرحله قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک ارائه کرد و گفت: بانک ملی ایران با سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز مشتریان در طول سال ۱۳۹۴ و نیمه اول سال جاری حدود یک میلیون و ۳۴۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۲۸ هزار و ۲۳۸ میلیارد ریال به نیازمندان جامعه پرداخت کرده است.

وی با اشاره به تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی بانک ملی ایران به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام‌کرد: پرداخت این تسهیلات به گفته مسئولان این نهاد، سالانه ۳۰۰۰ نفر از مددجویان را از پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) خارج می‌کند و باعث خودکفایی آنها می‌شود.

وی به حمایت‌های بانک ملی ایران از امور عام‌المنفعه و خیریه اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران از محل ۵ درصد از ۲ درصد بودجه قرعه‌کشی مربوط به امور فرهنگی و آموزشی، تاکنون مبلغ ۲۲۱ میلیارد ریال برای امور عام‌المنفعه نظیر ساخت مساجد، مدارس، بیمارستان، خانه بهداشت، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد تخصیص داده است.

دوره قرعه‌کشی جوایز مرحله سی‌ و هفتم حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران از اول مهرماه ۱۳۹۴ تا ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۵ بود.

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی (۳۱ شهریورماه ۱۳۹۵) شرط لازم برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها است.

۹۵ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید مسکن، جایزه ویژه (نقدی) سی و هفتمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

۴۹۵ کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال، ۱۳۹۵ کمک هزینه ازدواج هر یک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال، ۱۳۹۵ کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۲۳۹۵ کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش ۵ میلیون ریال و بیش از ۸۰۰ هزار فقره جایزه نقدی ۷۰۰ هزار ریالی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران بود.

اسامی برندگان این مرحله از قرعه‌کشی پس‌ از تایید هیأت نظارت، بزودی از طریق سایت بانک ملی ایران اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ