برگزاری قرعه‌کشی دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین

5

بانک اقتصاد نوین

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی، برندگان جوایز دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین مشخص شدند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در دومین دوره جشنواره کارت هدیه این بانک که از اول خرداد آغاز و تا پایان شهریور ۹۵ ادامه داشت، بانک اقتصادنوین به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه این بانک یک‌صد کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا می‌کند.

در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور شد که در پایان دوره قرعه‌کشی، برندگان جوایز مشخص شدند.

دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برای آگاهی از شماره کارت‌های برنده در جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی  و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک  مراجعه کنند.

برای اطمینان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر این صورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌شود.

جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین هر سه ماه یک‌بار برگزار می‌شود و برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین از طریق شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام کنند؛ ضمن اینکه در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌ی قبلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰ هزار ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ