تامین غلات از موادمعدنی نسل سوم

3

استیری

​گروه تولیدی بازرگانی استیری به عنوان حامی در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فراورده‌های لبنی و صنایع وابسته حاضر می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، گروه تولیدی بازرگانی استیری بیش از ۶۵ سال است که در زمینه تامین، توزیع و تولید نهاده‌های صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان فعال است و هر ساله در نمایشگاه مورد اشاره شرکت می‌کند.

این مجموعه در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های بخش خصوصی در تامین و توزیع غلات و دانه‌های روغنی و نهاده‌های صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان مطرح است و با توجه به رویکرد فرآیندی و نگرش سیستمی که در مجموعه نهادینه شده و همچنین استفاده از نیروی انسانی شایسته و توانمند، از معدود سازمان‌ها در این حوزه است که مبتنی بر استانداردهای صنعت پخش عمل می‌کند.

همچین این سازمان با راه‌اندازی پرتال اطلاع‌رسانی مشتریان، سیستم‌های هوشمند و مجازی سفارش‌گذاری و مدیریت سفارشات و به‌روزرسانی وب سایت، خدمات متمایز خود را به مشتریان سراسر کشور ارائه می‌دهد.

گروه تولیدی بازرگانی استیری نخستین تولیدات مکمل و کنسانتره دام و طیور از موادمعدنی نسل سوم یا هیدروکسی‌ها در کشور را به بازار عرضه کرده که مشتریان با تهیه این نوع محصولات می‌توانند با هزینه کمتر، خوراک با کیفیت‌تر تهیه کنند. استفاده از محصولات این مجموعه به بهبود چرخه زیست‌محیطی نیز کمک می‌کند. نکته قابل توجه، ارائه خدمات پشتیبانی محصولات توسط این مجموعه است که چشم‌اندازی روشن از ارتقا و تعالی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان را نمایان می‌کند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فراورده‌های لبنی و صنایع وابسته از ۶ تا ۹ آبان ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود؛ شرکت میلاد مبتکر شرق مجری برگزاری این رویداد است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ