جشنواره «نقش تن‌پوش» فراخوان داد

4

مد و لباس

فراخوان پنجمین دوره جشنواره ملی نقش تن‌پوش «تی‌شرت» در دو بخش منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این جشنواره، جشنواره تن‌پوش تلاشی برای الگوسازی و ترویج استفاده از طرح‌ها و نقش‌های ایرانی و اسلامی متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه در انواع لباس‌ها و ترغیب هنرمندان جوان به طراحی و خلق تصاویر زیبا روی تن‌پوش یا همان تی‌شرت ساده است که با هدف کمک به انتقال مفاهیم فرهنگ ایرانی – اسلامی از طریق تن‌پوش، استفاده از روش‌های نوین هنرهای معاصر در طراحی تن‌پوش و رشد خلاقیت و استعدادهای هنری جوانان و شناسایی افراد مستعد برگزار می‌شود.

فراخوان جشنواره در بخش مسابقه شامل محورهای آن، زندگی شهری و آزاد و بخش‌های جانبی آن شامل برگزاری نشست‌های تخصصی و برگزاری نمایشگاه آثار طراحان و هنرمندان خلاق در زمینه طراحی تن‌پوش است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فراخوان کامل و اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.jdart.ir مراجعه و آثار خود را تا اول اسفندماه ارسال کنند.

پنجمین جشنواره نقش تن‌پوش با همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی و اسلامی وزارت ارشاد، ستاد توسعه فناوری نرم و هویت‌ساز ریاست جمهوری، وزارت علوم فناوری و تحقیقات و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و به دبیری الهام زایجانی، معاون فرهنگی جهاد هنر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ