زمان جانمایی الکترونیک نمایشگاه مطبوعات مشخص شد

1

نمایشگاه مطبوعات

ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، دوشنبه (سوم آبان ماه) از ساعت ۹ تا ۱۶ را برای جانمایی الکترونیک از طریق وب‌سایت نمایشگاه اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، جانمایی الکترونیکی نمایشگاه امسال از ساعت ۹ صبح دوشنبه (سوم آبان ماه) و از طریق وبسایت رسمی نمایشگاه مطبوعات به نشانی (pressexpo.ir) آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۶ همان روز ادامه دارد.

غرفه‌های برتر سال گذشته و رسانه‌های برتر در طرح رتبه بندی (۱۰ روزنامه اول، ۵ خبرگزاری اول و ۵ پایگاه خبری اول) از ساعت ۹ تا ۱۰ در اولویت جانمایی هستند؛ همچنین غرفه‌های فعال نمایشگاه سال ۹۴، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰.۳۰  می‌توانند جانمایی انجام دهند و سایر رسانه‌ها از ساعت ۱۱ تا ۱۶ امکان جانمایی الکترونیک دارند.

در فهرست نهایی رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات همراه با اولویت‌های جانمایی علاوه بر نام رسانه‌های حاضر در نمایشگاه بیست و دوم، رسانه‌های اولویت‌دار نیز با عدد یک و دو مشخص شده‌اند که رسانه‌های اولویت اول (ساعت ۹ تا ۱۰) و رسانه‌های اولویت دوم (ساعت ۱۰ تا ۱۰.۳۰) امکان جانمایی در گروه خودشان را دارند.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات ۱۴ تا ۲۱ آبان از ساعت ۹.۳۰ تا ۲۰.۳۰ در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ