مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی خلاق در خراسان‌جنوبی راه‌اندازی می‌شود

2

دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در همدان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی خراسان‌جنوبی از راه‌اندازی مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی خلاق در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، حسین عباس‌زاده از راه‌اندازی مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی خلاق در استان خبر داد.

وی افزود: امروزه خلاقیت و نوآوری از جمله اقداماتی است که می‌تواند در جذب مشتری و در اختیار گرفتن بازار نقش اساسی را بر عهده دارد آن هم در دورانی که رقابت در بازار تولید بسیار بالاست این امر محصولات و تولیدات صنایع دستی را نیز تحت‌الشعاع خود قرار داده تا جایی که شاهد تسخیر بازارهای این حوزه توسط کشورهایی همچون چین، تایلند، مالزی و غیره در سراسر دنیا هستیم.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی خراسان‌جنوبی گفت: به همین دلیل ایجاد مرکزی که بتواند نقش اساسی در ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری صنایع دستی را ایفا کند، بسیار ضروری است، از این رو معاونت صنایع دستی خراسان‌جنوبی در صدد شناسایی صنعتگران جوان، خوش فکر و دارای ایده است تا بتواند نخستین مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی خلاق را در استان راه‌اندازی کند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ