۲ انتصاب در صداوسیما

7

انتصاب در صداوسیما

ابوالفضل سبحانی به سمت مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی و دکتر رضا خاشعی به سمت دبیر شورای عالی سیاستگذاری سازمان صدا و سیما منصوب شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، علی کلباسی، رییس مرکز سرمایه انسانی سازمان صداوسیما، در حکمی، ابوالفضل سبحانی را به سمت مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی این سازمان منصوب کرد.

رییس مرکز سرمایه انسانی سازمان صداوسیما در این حکم، رییس جدید امور اجتماعی و رفاهی سازمان صداوسیما را موظف کرده تا با تمهیداتی جدید به منظور تامین رفاه و تدارک امکانات خدماتی بهتر برای کارکنان سازمان صداوسیما حرکت کند.

متن حکم انتصاب سبحانی به شرح زیر است:

«جناب آقای ابوالفضل سبحانی

 سلام علیکم

 با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “مدیر کل امور اجتماعی و رفاهی” منصوب می شوید.

 امید است در پناه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفدا)،با توجه به سرلوحه قرار دادن سیاست های کلی و اسناد بالادستی مرتبط با ماموریت های آن اداره کل و توجه بایسته به محورهای ذیل در انجام وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید.

 ۱- تهیه نظام جامع خدمات اجتماعی و رفاهی متناسب با ضرورت های کاری و حرفه ای کارکنان رسانه ملی به منظور افزایش انگیزه، کارآمدی، اثربخشی، ارتقای بهره وری، تامین آسایش و رفاه، افزایش رضایتمندی، نشاط و امید به زندگی در بین همکاران و خانواده تحت تکفل آنان با بهره گیری مطلوب از همه ظرفیت های داخل و خارج سازمان.

 ۲- برنامه ریزی و ایجاد تمهیدات لازم برای تقویت عملکرد برنامه ها و نظامات موجود خدمات اجتماعی و رفاهی و ارائه راهکار های مناسب برای ارتقای وضعیت موجود.

 ۳- برنامه ریزی و اهتمام لازم برای گسترش خدمات، تسهیلات و امکانات رفاهی از جمله استفاده از اماکن ورزشی، تفریحی و اقامتی، برگزاری سفرهای زیارتی و سیاحتی، کمک های غیر نقدی، بیمه عمر و حوادث، وام های ضروری، تامین کالاها و مایحتاج اساسی .

 ۴- ایجاد، توسعه، تجهیز، بازسازی و نگهداری اماکن و مراکز ورزشی، فرهنگی تفریحی و خدماتی ویژه کارکنان سازمان.

 ۵-برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم برای گسترش و توسعه فعالیت های تربیت بدنی به ویژه ورزش همگانی برای کارکنان و خانواده آنان به منظور افزایش کارایی، ارتقای سلامت، تقویت روحیه، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، جلوگیری از فرسودگی های جسمی و روحی همکاران و خانواده های ایشان از طریق  گسترش ورزش در سازمان.

 لازم میدانم از خدمات ارزشمند آقای دکتر علیرضا بهفر در مدت تصدی این مسئولیت صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

 توفیق روز افزون شما را در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی، تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و اهداف و ماموریت های سازمان از خداوند متعال آرزومندم.

 علی کلباسی / رئیس مرکز سرمایه انسانی»

***

همچنین دکتر حسن رضی – معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت صداوسیما – در حکمی دکتر رضا خاشعی را به سمت “دبیر شورای عالی سیاستگذاری ” منصوب کرد.

در بخشی از این حکم خطاب به دکتر خاشعی آمده است:

«فرایند طراحی، تولید و توزیع پیام و به عبارتی چرخه مهندسی پیام در سازمان صداوسیما نیازمند نگاه جامع و کلان و الزامات ساختاری، راهبردی و مدیریتی است که با تدبیر ریاست محترم سازمان در دوره جدید بدان تصریح شده و ایجاد دبیرخانه شورای عالی سیاستگذاری در ساختار سازمانی بیانگر آن است.

شورای عالی سیاستگذاری با همکاری شوراهای تخصصی سازمان در زمینه‌های مختلف و تعامل با حوزه برنامه‌ریزی و با همراهی حوزه‌های اجرایی، زمینه مساعد برای عملیاتی و اجرایی شدن سیاست‌های کلان نظام و ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و راهبردها و جهت‌گیری‌های مورد نظر ریاست محترم سازمان و تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ و رسانه در ارتباط با سازمان صداوسیما را فراهم خواهد کرد.

تشکیل، ساماندهی و اداره دبیرخانه شورای عالی سیاستگذاری، فعال‌سازی شوراهای تخصصی با هماهنگی حوزه‌های ذی‌ربط، برگزاری و دبیری جلسات شورای عالی سیاستگذاری به صورت منظم، ارتباط مستمر و سیستمی با شوراهای تخصصی، به ویژه رؤسا و دبیران شوراها، تدوین و تنظیم دستور کار شورای عالی پس از بررسی در شوراهای تخصصی و مشورت با صاحب‌نظران و حوزه‌های ذی‌ربط، تدوین سیاست ها براساس مصوبات شورای عالی و آماده‌سازی برای ابلاغ پس از تایید ریاست محترم سازمان، پیگیری و نظارت بر اجرای مصوبات شورای عالی و شوراهای تخصصی با همکاری دبیران شوراها، همکاری با حوزه‌های پژوهش، برنامه‌ریزی و بودجه، نظارت و ارزیابی، طرح و برنامه، اطلاعات و برنامه‌ریزی، مالی و نیروی انسانی در مجموعه سازمان و تعامل با مدیران ارشد رسانه ملی و مشاوره با نخبگان و صاحب‌نظران در زمینه‌های مرتبط در داخل و خارج از سازمان از اهم وظایف جنابعالی است.

دکتر رضی در پایان این حکم از زحمات دکتر عطاء‌الله ابطحی در مدت تصدی این مسؤولیت قدردانی کرده است.»

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ