اعزام خادمین نخبه دانش‌آموزی به راهیان نور جنوب کشور

3

حاج رحیمی

مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از آغاز اعزام خادمین نخبه دانش‌آموزی به راهیان نور جنوب از سوم آبان خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد حاجی رحیمی مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از آغاز اعزام خادمین نخبه دانش‌آموزی به مناطق یادمانی جنوب خبر داد و گفت: این طرح از امروز سوم آبان ماه  آغاز شده در مرحله اول دانش‌آموزان نخبه استان‌های قم، البرز، تهران، تهران بزرگ، فارس،اصفهان،مرکزی،لرستان و بوشهر در این طرح  شرکت کرده  و در بازه  سه روزه در دو نقطه شلمچه و معراج‌الشهدای پادگان شهید محمودوند اهواز مستقر می‌شوند.

وی با بیان اینکه خادمین راهیان نور به دو نوع خادم نقطه دانش‌آموزی و خادم عمومی تقسیم می‌شوند،افزود: طرح خادمین دانش‌آموزی طرحی تربیتی ویژه دانش‌آموزان پایه دهم است که مرحله اول آن از آبان‌ ماه آغاز شده و مرحله بعدی آن نیز اسفندماه سال‌جاری است. 

حاجی رحیمی افزود: طرح خادمین عمومی نیز از دهم مهرماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین سال آینده خادمین در دوره های ۱۰ روزه در تمامی یادمان‌ها و اردوگاه‌های راهیان نور مستقر هستند.

مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور خاطرنشان کرد: ثبت‌نام خادمین دانش‌آموزی از طریق دفاتر بسیج دانش‌آموزی طبق دستورالعمل ابلاغی به استان‌ها صورت گرفته و ثبت نام خادمین عمومی نیز از طریق سایتkhademin.koolebar.ir  در دو مرحله تابستان برای مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب و آذر ماه برای خادمی مناطق عملیاتی مقدس در جنوب انجام شده و خادمین پس از گزینش به این مناطق اعزام می‌شوند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ