دو خبر از حوزه هنرهای تجسمی

6

نمایشگاه هنری

نمایشگاه «عکس در مصادیق قرآنی» با ۲۵ اثر از سیدروح‌الله هاشمی در نگارخانه فانوس به‌نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این برنامه، در نمایشگاه «عکس در مصادیق قرآنی» آثار با محوریت مفاهیم اخلاقی ذکرشده در قرآن خلق شده‌اند و عکس‌ها با محتوای رفتارها و هنجارهای دینی و اخلاقی و مطابق با آیاتی از قرآن کریم به ثبت رسیده و به‌نمایش درآمده‌اند.

این نمایشگاه سوم تا چهاردهم آبان‌ماه هر روز به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۸ در نگارخانه فانوس به نشانی خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی برپاست.

بازدید از نمایشگاه‌های برگزارشده در نگارخانه فانوس و همچنین برگزاری نمایشگاه‌ هنرهای تجسمی برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

جشنواره صنعت آبکاری برگزار می‌شود

چهارمین دوره جشنواره صنعت آبکاری (جایزه پروفسور کنعانی) پنجم آبان‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این جشنواره، چهارمین دوره جشنواره صنعت آبکاری (جایزه پروفسور کنعانی) با معرفی طرح‌های برگزیده صنعت و دانشگاه در محل سالن موسسه مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی با حضور جمعی از متخصصان، صنعتگران، اساتید و پژوهشگران برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ارتقای صنعت آبکاری با استفاده از ظرفیت‌های جامعه علمی کشور و توسط شرکت تعاونی صنایع آبکاری، انجمن صنایع آبکاری، نشریه صنعت آبکاری و اتحادیه انجمن های مهندسی و علم مواد برگزار می گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند پنجم آبان‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به سالن موسسه مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی مراجعه و در این جشنواره شرکت کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ