رونمایی از پوستر دو فیلم در آستانه اکران عمومی

4

نگاتیو

پوستر فیلم سینمایی "متولد۶۵" به کارگردانی مجید توکلی و پوستر «یتیم‌خانه» ایوالقاسم طالبی در آستانه اکران عمومی منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلمیران،پوستر فیلم سینمایی “متولد۶۵” به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی محمدمهدی عسگرپور رونمایی شد.

این پوستر که یکی از پوسترهای فیلم متولد۶۵ است،توسط  آتلیه گرافیک کانون تبلیغاتی آگه سازان طراحی شد.

متولد۶۵ که به قلم جمیله دارالشفایی نگارش شده داستان یک زوج دهه شصتی است که یک روز تصمیم به کارهای عجیبی می گیرند.پدرام شریفی،هنگامه حمیدزاده،مریم سعادت،احسان امانی،علیرضا استادی،کامران ملکیو با حضور افتخاری آنا نعمتی در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان فیلم آماده است:وقتی شوخی شوخی یه بازی شروع میکنی تا تهش باید بری.”

این فیلم از ۵ آبان توسط فیلمیران در گروه آزاد اکران می‌شود.

پوستر جدید «یتیم خانه ایران» رونمایی شد

در آستانه اکران عمومی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تازه ترین ساخته ابوالقاسم طالبی از پوستر جدید این فیلم رونمایی بعمل آمد.

این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان از چهارشنبه ۵ آبان ماه در گروه سینمایی آزادی اکران عمومی خود را آغاز خواهد کرد. پخش این فیلم را فیلمیران برعهده دارد.

«یتیم‌خانه ایران» داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران را در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷ در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس روایت می‌کند.

علیرام نورایی، فرخ نعمتی، جعفر دهقان، داریوش اسدزاده، بهار محمدپور، علی شادمان، محسن حسینی، اصغر حیدری، ایمان صفا، شهرام تیموریان، مهری آل آقا، والا شهیدی، ملیکا شعبان، مصطفی بهشتی، مجید معافی، حمید تاج دولتی، برایان طرفه، برت جان کورن و درشن آناند در فیلم تازه ابوالقاسم طالبی نقش آفرینی می‌کنند.

انتهای پیام 

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ