همه چیز درباره پاوربانک B۵۲۲ اپیسر

10

اپیسر

امروزه در بازار پاوربانک‌های زیادی از برندهای مختلف وجود دارند اما حقیقتا کدام یک از آن‌ها نیاز شما را برآورده می‌کند؟

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر تحقیقات صورت گرفته، اکثر مردم بیش از یک دستگاه الکترونیک را با خود حمل می‌کنند و اکثر اوقات به طور همزمان آن‌ها را شارژ می‌کنند. بنابراین هر فرد نیاز به یک پاوربانک با ظرفیت بالا دارد تا بتواند دستگاه‌های خود را کامل شارژ کند. اما همان‌طور که ظرفیت پاوربانک افزایش می‌یابد، زمانی که برای شارژ کردن دستگاه مورد نیاز است افزایش می‌یابد. با توجه به این نکات کمپانی اپیسر اقدام به عرضه پاوربانکی با ظرفیت ۱۰هزار میلی‌آمپر کرده است.

نام این مدل B۵۲۲ است که از خروجی ۲.۱ آمپری برای شارژ سریع بهره‌مند بوده و دارای دو خروجی برای شارژ همزمان دو دستگاه است.

B۵۲۲ اپیسر با وزن کم خود و ضخامت ۱.۳ سانتی‌متری بهترین انتخاب برای کاربران بوده و دارای بدنه‌ای زیبا و ظریف از جنس آلومینیوم و نشانگر LED  برای نمایش عملکرد است.

از دیگر ویژگی برجسته این محصول، مکانیزم حفاظتی SCP ، ODCP و  ODP/OVP است.B۵۲۲ مجهز به مکانیزم حفاظتی در برابر شرایط غیرمعمول و هرگونه جریان اتصال کوتاه(SCP) بوده و بلافاصله اقدام به قطع جریان می‌کند.

ODCP  دستگاه را هنگامی که به حد نصاب منبع تغذیه برسد خاموش می‌کند و از تلفن همراه و تبلت شما محافظت می‌کند. ODP/OVP به طور موثر از شارژ بیشتر باتری تلفن همراه جلوگیری می‌کند و جلوی دشارژ بیشتر تلفن همراه را می‌گیرد.

این مکانیزم‌های جامع نه تنها عملکرد امن دستگاه را در پی دارد بلکه باعث افزایش طول عمر پاوربانک و تلفن همراه می‌شود.

این محصول توسط شرکت داده پرداز رایانه متین عرضه و گارانتی می‌شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ