ایرانسلی‌ها در راهپیمایی اربعین با مشکلی مواجه نمی‌شوند

1

ایرانسل

اقدامات ایرانسل برای تسهیل ارتباطات اجتماع عظیم اربعین حسینی(ع) تشریح شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا،  این اپراتور با هدف ارتقای بیش از پیش پوشش شبکه در شهرهای مرزی، تجهیز و توسعه شبکه داخلی به‌ ویژه در مسیر جاده‌ها و کریدورهای مرزی را مورد توجه قرار داده و نیز در راستای افزایش ظرفیت شبکه، با ایجاد پشتیبان‌های لازم در زمینه دیتا و مذاکره با شرکت ارتباطات زیرساخت، اپراتورهای عراقی و سایر مراجع مرتبط اقدامات گسترده‌ای را برنامه‌ریزی و اجرا کرده است.

کارشناسان ایرانسل از مدت‌ها پیش، با برگزاری جلسات هفتگی و انجام بازدیدهای منطقه‌ای، نسبت به برطرف کردن برخی مشکلات احتمالی در زمینه پوشش شبکه اقدام کرده‌اند.

همچنین از جمله مهم‌ترین اقدامات انجام شده توسط ایرانسل می‌توان به برنامه‌ریزی برای ساخت و راه‌اندازی سایت‌های دائمی در مناطق مرزی، به‌ویژه در محل‌های تجمع زائران در شهرهای مهران، چزابه و شلمچه، برنامه‌ریزی برایبه‌روزرسانی سایت‌های موجود در مناطق فوق، برنامه‌ریزی برای ارسال و راه‌اندازی سایت‌های سیار در مناطق مرزی، ارائه بسته‌های جدید رومینگ و امکان فعال‌سازی آن از طریق نرم‌افزار «ایرانسل من» و نیز انجام هماهنگی لازم برای برپایی مراکز خدمات ایرانسل در نقاط مرزی و اعزام کارشناسان مرکز روابط با مشتریان ایرانسل برای خدمت‌رسانی به زائران در مسیر راهپیمایی اشاره کرد.

زارعی، نماینده مجلس: ایرانسل قوی‌ترین عملکرد را در حوزه اجتماع اربعین داشته است

در جریان بازدید اخیر نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ایرانسل نیز این نمایندگان ابراز امیدواری کردند ایرانسل در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین موفقیتی بیش از سال گذشته را به دست آورد.

غلام‌محمد زارعی، نماینده دنا و کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید طی سخنانی اظهار داشت: ایرانسل به عنوان قوی‌ترین اپراتور تلفن همراه ایران در حوزه اربعین باید حضور گسترده‌ای داشته باشد و با توجه به اینکه هر ساله شاهد حضور تعداد بیشتری از زائران در این اجتماع حسینی هستیم، لازم است تلاش بیشتری نسبت به سال قبل برای ارائه خدمات ارتباطی به زائران انجام شود. 

وی افزود: با توجه به اقدامات خوبی که ایرانسل برای تقویت شبکه و خدمات‌رسانی به زائران حسینی (ع) انجام داده امیدواریم زائران عزیز امسال کیفیت خوبی در ارتباطات را تجربه کنند.

زارعی همچنین درباره ارزش بین‌المللی فعالیت‌های ایرانسل در ایام راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی ادامه داد: هرچه خدمات بیشتر همراه با سرعت بالاتر فراهم شود کار بسیار ارزشمندتر است و هرقدر بتوانیم در بین کشورهای منطقه و سایر کشورها توانمندیمان را در حوزه‌های ارتباطی، علمی و فنی نشان دهیم، ارزش‌های بین‌المللی ایجاد کرده‌ایم.

ایرانسل پیش از این نیز در زمینه فرهنگی و محتوایی، مسابقه ارائه ایده و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی مرتبط با اربعین حسینی را با هدف درک هرچه بهتر گستره فرهنگ عاشورا و حقایق اربعین حسینی(ع)، بسترسازی جهت توسعه ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به زائران و مجاوران و تسهیل زیارت کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این گردهمایی عظیم مذهبی برگزار کرده و از تمامی صاحبان ایده و برنامه‌نویسان دعوت کرده بود تا با شرکت در این مسابقه و ارائه ایده‌ها و خلق برنامه‌های کاربردی جدید و جذاب، ضمن مشارکت در این حرکت عظیم و کسب اجر معنوی، استعداد و مهارت خود را نیز ارزیابی کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ