هدف بانک سرمایه صیانت از حقوق معلمان و مشتریان است

1

بانک سرمایه

مدیرعامل بانک سرمایه در نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه، صیانت از حقوق معلمان و مشتریان را هدف و وظیفه اصلی این بانک اعلام کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا خانی، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره این بانک، با بیان خلاصه وضعیت بانک سرمایه اظهار داشت: بانک سرمایه در حال حاضر در بهترین زمان خود از نظر عملکرد به سر می‌برد و در زمینه جذب منابع در پایان مهرماه سال جاری نسبت به پایان سال گذشته ۴۹ درصد رشد جذب منابع داشته و در این زمینه به گفته بانک مرکزی بهترین عملکرد را از خود نشان داده است.

وی افزود: در حال حاضر سپرده قانونی بانک سرمایه نزد بانک مرکزی در پایان مهرماه سال جاری نسبت به پایان اسفندماه سال گذشته ۵۸ درصد رشد داشته است.

خانی در خصوص تسویه بدهی‌های بین بانکی بانک سرمایه نیز اظهار داشت: بانک سرمایه در این زمینه بهترین عملکرد را از خود نشان داده و توانسته بیشترین بدهی‌های بین بانکی خود را تسویه کرده و کم‌ترین میزان بدهی را در نظام بانکی داشته باشد.

مدیرعامل بانک سرمایه در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص وصول مطالبات نیز اظهار داشت: بحث وصول مطالبات یکی از معضلات نظام بانکی است که بانک سرمایه نیز از آن مستثنی نیست اما با عنایت به فعالیت‌های صورت گرفته در نهادهای نظارتی و قضایی و تلاش همه همکاران در بانک سرمایه، موفق به وصول ۲۴ درصد از مطالبات معوق شدیم.

وی همچنین در خصوص اخبار موجود در فضای رسانه‌ای در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: بانک سرمایه یک سازمان مستقل است و عملکرد آن نیز باید مستقل سنجیده شود. اتفاقات روی داده در صندوق ذخیر فرهنگیان نیز از بانک جداست و هرکدام باید جداگانه بررسی شوند.

خانی در ادامه هدف اصلی بانک را حفظ و صیانت از حقوق معلمان و مشتریان عنوان کردد و ابراز داشت: در این راستا بانک سرمایه سامانه رسیدگی به شکایات مشتریان را راه‌اندازی کرده و مشتریان می‌توانند نظرات و انتقادات و شکایات خود را از طریق این سامانه به طور مستقیم به مدیریت بانک منتقل کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پاسخ خود را دریافت کنند.

مدیرعامل بانک سرمایه در بخش دیگری از سخنان خود به تک کارت فرهنگیان اشاره کرد و اظهار داشت: تا پایان آذر ماه تمامی تک کارت‌های فرهنگیان تحویل داده می‌شود و در فاز بعدی پروژه، دانش‌آموزان و بویژه مناطق محروم جامعه هدف بانک سرمایه است.

وی در خصوص برنامه‌های آتی بانک سرمایه نیز گفت: همزمان با یازدهمین سالگرد تاسیس بانک سرمایه ۱۱ عنوان طرح و خدمت جدید رونمایی می‌شود و همانطور که شعار ما «بانک خوب سرمایه است»، بانک سرمایه را به عنوان یک سرمایه ایمن و مطمئن و قابل دسترس در اختیار همه مردم و مشتریان خود قرار می‌دهیم. 

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ