وجود روحیه پیشتازی در سیستم بانکی بین کارکنان بانک سپه

2

بانک سپه

عضو هیات‌مدیره بانک سپه با بیان اینکه روحیه پیشتازی در سیستم بانکی بین تک تک کارکنان بانک سپه موج می‌زند،گفت: ورزش در عرصه کار تیمی مثل عبادت است و به وحدت میان کارکنان کمک می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مصطفی پرتوافکنان در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی کارکنان بانک سپه با اشاره به مزیت‌های ورزشی و تهذیب نفس گفت: از اینکه در کنار شما همکاران ورزشکار بانک سپه حضور دارم بسیار خوشحالم و امیدوارم این روحیه ورزشکاری در بین همه واحدها و شعب بانک گسترش پیدا کند.

پرتوافکنان در اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک سپه با بیان اینکه همه کسانی که در این المپیاد شرکت کردند برنده هستند خاطرنشان کرد: عامل اصلی برنده شدن برنامه‌ریزی و پشتکار است و باید تمام بخش‌های بانک روحیه ورزشکاری و کار تیمی را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

عضو هیات مدیره با تاکید بر اینکه ورزش در عرصه کار تیمی مثل عبادت است و باید به نیت عبادت در کنار یکدیگر تلاش کنیم و به نتیجه برسیم گفت: تمام بخش‌های بانک باید با برنامه‌ریزی برای رسیدن بانک سپه به جایگاه اصلی خود تلاش کنند و نقش خود را برای رسیدن به اهداف بیشتر بشناسند.

پرتوافکنان همچنین به مشارکت بانک سپه در پروژه‌های ملی و بالادستی در کشور اشاره کرد و گفت: بانک سپه در تامین مالی واحدهای کوچک و متوسط سردمدار است و به این واحدها بودجه اختصاص داده است.

عضو هیات‌مدیره با بیان اینکه بانک سپه موفقیت‌های بسیاری در عرصه‌های ملی و استراتژیک کشور به عهده داشته است افزود: حضور بانک سپه در پروژه‌های ملی مثل سیمان، نفت، فولاد نشان دهنده نقش پررنگ بانک در پروژه‌های اقتصادی کشور است.

وی در خصوص برنامه‌ریزی بانک برای برگزاری المپیاد در سال‌های آینده نیز خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم تا به بهترین نحو ممکن در سال‌های آینده نیز این المپیاد برگزار شود.

پرتوافکنان گفت: تلاش می‌کنیم تا در سال‌های آینده تمام مناطق بانک در المپیاد حضور داشته باشند و در المپیاد بین بانکی بانک سپه حضور قدرتمندی را تجربه کند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ