ایجاد ۱۰۰موکب پذیرایی از زائران اربعین در مرز مهران

2

موکب

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار ایلام گفت: بیش از ۱۰۰ موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در ایلام در مسیر تردد زائران پیش‌بینی‌شده است.

به گزارش ایسنا، «حشمت‌الله  عسگری» در جلسه ستاد پشتیبانی اربعین استان، اظهار کرد: همه تمهیدات لازم برای خدمات‌دهی مناسب به زائران اربعین حسینی در مرز بین‌المللی مهران اندیشیده شده است.

وی افزود: ۱۰ ایستگاه به‌عنوان ایستگاه‌های ثابت برای اسکان و راه‌اندازی موکب‌های خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی در مرز بین‌المللی مهران پیش‌بینی‌شده و قرار است در این ایستگاه‌ها ۱۰۰ موکب و از استان ایلام و اقصی نقاط کشور استقرار یابند.

مسئول پشتیبانی کمیته ویژه اربعین در استان ایلام گفت: امروز نیز در جلسه ستاد پشتیبانی اربعین مسائلی در خصوص نحوه ارائه خدمات مطلوب به زوار اربعین حسینی از سوی اعضای کمیته طرح شد.

عسگری تصریح کرد: در هر ایستگاه بیش از ۴ موکب داریم و در بعضی از ایستگاه‌ها که بزرگ‌تر هستند تا ۳۰ تا ۴۰ موکب مستقر کرده و در بعضی که کوچک‌تر و امکان استقرار موکب‌های کمتری هستند تعداد کمتری مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: شماره‌حساب‌های کمیته مردمی نیز منتشر و اطلاع‌رسانی شده است که مردم می‌توانند نذورات نقدی خود را به شماره‌حساب‌های اعلام‌شده از سوی این کمیته واریز کنند و خواهش من از مردم استان ایلام این است که کمک‌های خود تنها از طریق شماره‌های که کمیته مردمی اعلام کرده است واریز کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ