مصاحبه دختر مشهور پرسپولیسی در اهواز + تصاویر

707

بسیاری از کاربران ایرانی اینستگرام، “زینب” دختر اهوازی هوادار پرسپولیس را می‌شناسند. او اما در روزهای اخیر با انتشار تصویر خود از داخل ورزشگاه محل برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان، شهرتی فراتر از شبکه‌های اجتماعی به دست آورده و توجه پرتیراژترین روزنامه‌ی ورزشی ایران را نیز به خود جلب کرده است.

زینب پرسپولیسی” که ۲۰ سال دارد، روز پنج‌شنبه گذشته (۲۹ مهر) با صورت رنگ‌شده و لباس پسرانه وارد ورزشگاه “غدیر” اهواز شد و در کنار پدر خود، دیدار تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کرد.

او یک روز بعد، عکسی از حضورش در ورزشگاه منتشر کرد و در زیر آن نوشت: «کاش مردامون مرد باشند و با انتشار این عکس و عکس بقیه‌ی دخترایی که رفتند استادیوم، از ورود بانوان به استادیوم‌ها حمایت کنند… به امید روزی که تمام دخترانی که عاشق فوتبال هستند بتونن برن استادیوم؛ البته به عنوان دختر نه مثل من که دیروز با لباس پسر رفتم.»

دختران پرسپولیسی,آدرس اینستاگرام دختر پرسپولیسی

“زینب” حالا در مصاحبه‌ای با روزنامه “خبر ورزشی” می‌گوید که این سومین حضورش در ورزشگاه‌های اهواز با لباس پسرانه بود و دیگر از این نظر «حرفه‌ای» شده است.

او با بیان این‌که «به خاطر عشق به فوتبال و پرسپولیس این کار را می‌کند» درباره‌ی نحوه‌ی ورود و جو ورزشگاه نیز گفته: «از بین مأموران که کسی شک نکرد و به راحتی وارد ورزشگاه شدم اما در بین تماشاگران جایگاهی که نشسته بودم، ۹۰ درصد آن‌ها به واسطه حضور فعالم در صفحه‌های هواداری پرسپولیس، من را می‌شناختند. سمت من و پدرم می‌آمدند و می‌گفتند اصلاً نگران نباشید. شما هم مثل خانواده خود ما هستید.»

دختر هوادار پرسپولیس,عکس دختران پرسپولیسی,زینب پرسپولیسی

“زینب”، یک نمونه از تاثیر حضور خود بر تماشاگران دور و برش را نیز این‌گونه شرح داده است: «وقتی داور روی صحنه گل، پشت محوطه پرسپولیس خطا اعلام کرد، خیلی‌ها شروع به فحاشی کردند اما آن‌هایی که متوجه حضور من بودند، به بقیه تذکر دادند و جو به کل عوض شد و حتی از من عذرخواهی هم کردند… حضور ما دخترها می‌تواند بدون ‌شک عاملی باشد برای آرام‌تر شدن جو ورزشگاه‌ها.»


مرتبط:

»» عکس:دختر هوادار دختر جوان خبرساز پرسپولیسی در کنار علی کریمی!

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ