نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس: در بدبینانه ترین حالت، یکی از ۳ وزیر رای نمی آورد

0

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,  نعمتی

“در خوشبینانه‌ترین حالت باید بگوییم هر سه وزیر رای می‌آورند و در بدبینانه‌ترین حالت باید بگوییم یکی از سه وزیر پیشنهادی موفق به کسب رای اعتماد مجلس نمی‌شود”

 به  گزارش عصر ایران ؛بهروز نعمتی سخنگوی هیات ریسه مجلس شورای اسلامی در مورد وزرای پیشنهادی ریس جمهور به مجلس برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش گفت: ترمیم کابینه از اختیارات دولت است و ریس دولت این تشخیص را دادند که این ترمیم انجام شود.

 

نماینده مردم تهران در مجلس در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران ادامه داد:  از نظر ما این ترمیم کار بسیار خوبی بود گرچه ما توقع داشتیم که دولت در بخش اقتصادی این ترمیم را انجام دهد.

 

وی با بیان اینکه اگر دولت در بخش‌های اقتصادی تغییرات را انجام می‌داد بهتر بود ادامه داد: در حال حاضر دغدغه‌های مردم مشکلات اقتصادی است و اگر دولت در بخش‌های اقتصادی این تغییرات را انجام می‌داد برای جامعه مفید‌تر بود. امیدوارم در ۸ ماه باقیمانده  تغییرات اقتصادی نیز در دولت انجام شود.

 

عضو کمیسیون انرژی خاطر نشان کرد: هر کدام از وزرای پیشنهادی دولت صاحب تجربه و دانش هستند و مجموعه صحبت‌ها و بحث‌های که دارند قابل شنیدن است و قطعا در یک هفته باقیمانده تا جلسه رای اعتماد بسیاری از موارد روشن می‌شود.

 

بهروز نعمتی با بیان اینکه اگر وزرای پیشنهادی تجربه و دانش کافی را نداشتند ریس جمهور آن‌ها را به مجلس معرفی نمی‌کرد گفت: نمی‌توانیم یکدفعه در مورد فضای مجلس برای رای اعتماد اظهارنظر کنیم چراکه فضای مجلس ممکن است تغییر کند.

 

این نماینده اصول‌گرای مجلس خاطر نشان کرد:  در خوشبینانه‌ترین حالت باید بگوییم هر سه وزیر رای می‌آورند و در بدبینانه‌ترین حالت باید بگوییم یکی از سه وزیر پیشنهادی موفق به کسب رای اعتماد مجلس نمی‌شود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ