نمازخانه‌های بین راهی ایلام برای زائران عتبات آماده می‌شوند

1

اجلاس نماز

دبیر ستاد اقامه نماز ایلام با بیان اینکه برگزاری نماز جماعت در دستگاه‌ها باید نهادینه شود، گفت: تا رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه برپایی نماز جماعت در برخی ادارات هنوز فاصله داریم.

به گزارش ایسنا، «فیض‌اله رضایتی» در نشست ستاد اقامه نماز استان، اظهار کرد: امسال ۱۷ آبان ماه جاری دانشگاه ایلام میزبان اجلاس نماز استان خواهد بود که کاهش آسیب‌های اجتماعی را در اولویت این برنامه قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه آماده سازی نمازخانه‌های بین راهی برای زائران اربعین در دستور کار قرار داده است، افزود: در جریان ارزیابی دستگاه‌ها در خصوص انجام فریضه نماز از ۶۷ دستگاه ۳۰ دستگاه به عنوان دستگاه برتر شناخته شدند که در اجلاس استانی نماز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

رضایتی با بیان اینکه در بین ادارات، اداره کل زندان‌ها به خوبی در انجام نمازهای جماعت حتی نماز صبح برنامه‌ریزی کرده است، اضافه کرد: برگزاری نماز جماعت در دستگاه‌ها باید نهادینه شود.

دبیر ستاد اقامه نماز استان با تاکید بر اینکه ۱۷ آبان ماه به میزبانی دانشگاه ایلام اجلاس استانی نماز برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تا رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه برپایی نماز جماعت در برخی ادارات هنوز فاصله داریم.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ