دشمنان با شدیدترین خشونت‌ها، مقابل ترویج اسلام ایستاده‌اند

5

آیت‌الله سید محمد سعیدی

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: دشمنانی که آموزه‌های الهی را در تعارض با اقدامات خود می‌بینند، با شدیدترین خشونت‌ها، به دنبال نابود ساختن چنین آموزه‌هایی هستند

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید محمد سعیدی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه ۶ آبان) در دیدار مسئولان پایگاه جامع منابع اسلامی در سالن محراب حرم مطهر اظهار کرد: در قرآن کریم درباره ویژگی‌های کسانی که در مسیر الهی قدم گذاشته، بیان می‌دارد که اینها در مسیرشان از کسی غیر از خدا نمی‌هراسند.

وی افزود: فعالیت پایگاه جامع منابع اسلامی باید در مسیر معرفی اسلامی ناب و جریان‌های انحرافی باشد؛ در چنین شرایطی مخاطبان شما، خود به دنبال شناسایی مصادیق و افراد گرفتار در چنین جریان‌هایی خواهند رفت.

وی حضور موفق در فضای مجازی را نیازمند ارتباط و هماهنگی با دیگر نهادهای همسو دانست و ادامه داد: همچنین این پایگاه اینترنتی نباید ارتباط یک طرفه با مخاطبان داشته باشد، بلکه باید عرصه‌ای برای تبادل اطلاعات با کاربران مختلف در سراسر جهان باشد.

در ابتدای این دیدار، سید مرتضی موسوی علوی، مدیر پایگاه جامع منابع اسلامی، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این پایگاه گفت: پایگاه جامع منابع اسلامی از سال ۹۱ کار خود را آغاز کرد و امروز منابع علوم اسلامی را در ۳۲  زبان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ