پس از افشای بسیاری از مسائل پشت پرده گروه تلویزیون های جم توسط کارمندان این شبکه و قطع همکاری بسیاری از بازیگران ایرانی مهاجرت کرده، مدیریت این شبکه با انتشار نامه ای از تعدیل نیرو در این گروه خبر داد.

چکامه چمن ماه” یکی از بازیگران ایرانی است که با فریب پول و وعده های خیالی به ترکیه مهاجرت کرد تا به گروه جم و تیم سعید کریمیان بپیوندد.

وی در ابتدای کار توانست به سعید کریمیان (مدیر جم) نزدیک شود و چندین فیلم بازی و نویسندگی کند. اما دیری نگذشت که با مشکل بزرگی روبرو گردید. درماندگی که سبب شد تا وی با طرفدرانش آن را مطرح کند.

آخرین پست فیسبوک چکامه چمن ماه که البته آنرا عمومی نکرده است حکایت از بغض و درماندگی وی دارد.

وی در پست فیسبوکش ضمن اشاره به اینکه دوران دشواری را سپری می کند، نوشت: «بگذار کسی نداند که چگونه من به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گـَزیده شده ام. بگذار هیچ کس نداند. هیچ کس و از میان همه  خدایان؛ خدایی جز فراموشی بر این همه رنج آگاه نگردد.»

فیسبوک چکامه چمن ماه,کشف حجاب بازیگران زن ایرانی,تصاویر جدید بی حجاب چکامه چمن ماه

جالب آنجاست که سخنان چکامه چمن ماه در شرایطی مطرح می شود که وی هنوز قطع همکاریش را به صورت رسمی اعلام نکرده و اظهاراتش می تواند درد سر ساز شود.

البته این تنها حاشیه سعید کریمیان و تیمش نیست. سوءاستفاده اخلاقی سعید کریمیان (مدیریت جم) از دختران، عضویت وی در سازمان منافقین و همچنین سوء مدیریت؛ همه و همه از مسائل مهمی بود که توسط کارمندان مستعفی جم و برخی دیگر از مرتبطین وی افشا گردید.

طبق افشاگری برخی از کارمندان جم، تشکیلات این تلویزیون با پیشنهادهای مالی و اعطای سمت، برخی از زنان و دختران را انتخاب کرده تا دستمالی برای سعید کریمیان شوند.

 

اشاره چکامه چمن ماه به شرایط بوجود آمده در خصوص برخورد های غیر اخلاقی نشان از فشارهای روحی ناشی از اتفاقات ناگواری است که احتمالا برای وی افتاده است.

حال باید دید که سعید کریمیان تا چه زمان می خواهد با این سیاست تلویزیون داری کند؟! سیاستی که زندگی بسیاری از ایرانیان را تباه کرده است.


اینستاگرام چکامه چمن ماه

عکس‌های جدید چکامه چمن‌ماه در اینستاگرام

تا پیش از کشف‌حجابش به‌روز شدن صفحات شخصی وی در شبکه‌های اجتماعی چندان اهمیت نداشت. اما بعد از آنکه خبر « کشف‌حجاب چکامه چمن‌ماه…

تصاویر جدید بدون حجاب چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه بازیگر سابق کشورمان که این روزها پس از مهاجرت از ایران و جنجال های زیادی که پیرامونش ایجاد شد، درحال حاضر…

چمن ماه و تداوم بی حجابی

چکامه چمن ماه با انتشار عکس های خود بر بی حجابی اصرار دارد. باشگاه خبرنگاران جوان با ذکر این مقدمه در خبری کوتاه نوشت: به…

چکامه چمن ماه به اعتراضات واکنش نشان داد

چکامه چمن ماه به تازگی در یک سریال در کشور ترکیه بازی کرده و نکته جالب آن, حضور بدون حجاب چکامه چمن ماه در…

اظهارات جالب امین تارخ درباره فساد در سینما

در پی کشف حجاب صدف طاهریان (به بهانه فساد در سینما) روزنامه جام‌جم مصاحبه‌ای با امین تارخ نموده‌است که در آن، حرفهای تامل برانگیزی…

دلیل کشف حجاب دوبازیگر به روایت یک مجله عامه پسند

هفته‌نامه تماشاگران امروز در گزارشی مدعی شد ساخت یک سریال ایرانی، با بازیگران ایرانی در شبکه‌ی ماهواره‌ای غیر مجاز جم انگ

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ