محصولات ویژه تلاونگ در نمایشگاه

14

دام و طیور

شرکت صنایع تخم مرغ تلاونگ به عنوان اولین تولید کننده تخم مرغ شناسنامه‌دار، محصولات پاستوریزه تخم مرغ و صنایع تبدیلی 
تخم‌مرغ در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور به عرضه محصولات می‌پردازد.

مهدی معصومی، رئیس هیات‌مدیره تلاونگ در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسنا بیان کرد: این شرکت از سال ۶۱ در صنعت مرغداری شروع به کار و اقدام به تاسیس مزارع مرغ مادر گوشتی، کارخانه جوجه‌کشی، مزارع پرورش مرغ تخم‌گذار و گوشتی و همچنین کارخانجات تولید نهادهای تغذیه‌ای داو و طیور کرده است.

وی در ادامه به تنوع محصولات این برند اشاره کرد و گفت: این شرکت تولید کننده انواع مکمل‌های ویتامینه و معدنی و پرومیکس‌های طیور گوشتی، تخمگذار و مادر، انواع کنسروهای غذایی طیور گوشتی و تخمگذار، دان ویژه جهت مصرف جوجه‌های گوشتی در طی هفته اول پرورش  و مکمل‌های غذایی دام است.

معصومی در ادامه  با توجه به حضور همیشگی این برند در نمایشگاه‌ها افزود: ما هرساله با هدف آشنایی با همکاران جدید در این صنعت و معرفی برند و محصولات در این نمایشگاه شرکت می‌کنیم.

وی همچنین اضافه کرد: در حال حاضر شرکت تلاونگ در این نمایشگاه محصولات تلارول (۱۰۰درصد سفیده پخته تخم مرغ)، سفیده لیوانی (املت سفیده تخم‌مرغ) و تلاویچز (سفیده تخم مرغ+ پنیر گودا + نان گاتا) عرضه کرده است.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ۶ تا ۹ آبان ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. 
انتهای پیام
 

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ