بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه دام و طیور

2

بانک کشاورزی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در سومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته از این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شهیدزاده ضمن بازدید از نمایشگاه، با حضور در غرفه این بانک با مدیران و کارشناسان حاضر در غرفه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در جریان این بازدید روح‌الله خدارحمی، دکتر مسعود شریفات اعضای هیئت مدیره و مسعود زحمت‌کش مدیر امور حوزه مدیریت، فرهاد فنودی مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی و محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی این بانک، دکتر شهیدزاده را همراهی می‌کردند.

بانک کشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،  طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته که از ششم آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده، حضوری فعال دارد و با استقرار کارشناسان مطلع و تشکیل کارگاه‌های آموزشی آخرین دستاوردها و اقدامات این بانک در حوزه‌های مختلف برای مراجعه کنندگان تشریح می‌شود.

همچنین موسسات تابعه این بانک از جمله صندوق  بیمه کشاورزی، کارگزاری بورس، شرکت خدمات ارزی و صرافی مهر، بانک تعاون اسلامی و بورس کالای ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارند و مدیران و کارشناسان موسسات مذکور پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام،  طیور،  فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته تا روز یکشنبه نهم آبان از ساعت ۱۰تا ۱۸ دایر است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ