تلاش دشمن برای دور کردن جامع از فرهنگ شهادت

1

یادواره شهدا

معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن در جنگ تحمیلی ر نظر داشت طی چند روز بر کشور ما تسلط پیدا کند

به گزارش ایسنا، سرهنگ ابراهیم حسینی معاون هماهنگ کننده سپاه بیت‌المقدس کردستان در آیین افتتاحیه یادواره شهدای دانش‌آموز بیان کرد: شهدا بهترین راه و چراغ هدایت هستند که با آگاهی در آن گام نهادند و جاودان شدند. شهدای ما وجود خود را در طبق اخلاص نهاده، با تمام توان به عرصه دفاع از دین پا نهادند و با فداکاری و از جان گذشتگی خود امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

وی بیان کرد: شهدای ایران اسلامی الگو کامل دفاع از دین هستند. شهدایی که در شرایطی که نیاز بود تمام وجودشان را در طبق اخلاص گذاشتند و بدون هیچ چشمداشتی خون پاکشان را فدای ارزش‌های اسلام و انقلاب مکردند. دشمن در جنگ تحمیلی ر نظر داشت طی چند روز بر کشور ما تسلط پیدا کند اما بواسطه وجود جوانان غیور و علیرغم نداشتن تسلیحات، ما پیروز میدان بوده و توانستیم دشمن را شکست دهیم.
 

حسینی افزود: ۴۰ کشور بصورت مستقیم و ۹۰ کشور بصورت غیر مستقیم صدام را در جنگ تحمیلی کمک کردند اما شهدای ما با تمام توان در راه دفاع از کشور تلاش کرده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران بدست دشمن بیفتد. تمام تلاش دشمنان این است که ما را از این ارزش‌های الهی و فرهنگ غنی شهادت و شهادت‌طلبی دور کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ