توجه به مشکلات ایثارگران توجه به فرهنگ عمومی است

4

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه کردن به مشکلات ایثارگران توجه به یک نیاز عمومی و یک فرهنگ عمومی است.

به گزارش ایسنا، فتاح محمدی در جلسه شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران استان افزود: توجه به استخدام و مشکلات ایثارگران صرفا توجه به نیاز افرادی خاص نیست بلکه توجه به یک فرهنگ ماندگاری است که می تواند برای رفع نیازهای راهبردی کشور باشد.

وی بیان کرد: برطرف کردن مشکلات ایثارگران توجه به یک فرهنگ مهم است و باید در اولویت کارها قرار بگیرد چرا که عزت و سربلندی ایران اسلامی بر اساس آزمونی است که شهدا و ایثارگران این سرزمین داده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: متأسفانه در بعضی از دستگاههای این استان بی توجهی هایی را نسبت به خانواده های شهدا یا به صورت سهوی و یا عمدی مشاهده می کنیم.

محمدی اظهار کرد: استخدام و اشتغال در ادارات پاسخگوی این نیست که نیازهای همه را در زمینه شغل و کار فراهم کند و باید در زمینه‌های دیگر اشتغال ایجاد شود که در این زمینه نیز دولت باید زمینه اشتغال را فراهم کند تا جوامع بتوانند از ظرفیت‌های ایثارگران استفاده کنند که ان شاء‌الله زمینه‌ها را فراهم خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تبصره‌های مربوط به اشتغال و بکارگیری خانواده های شهدا و ایثارگران را به ادارات و دستگاهها ابلاغ می‌کنیم و الزام می‌شود که براساس این ابلاغیه عمل کنند و در صورت عمل نکردن به دلیل سرپیچی و تمرد به قانون با آنها برخورد خواهد شد. هیچ دستگاهی توان سرپپیچی از قانون را ندارد.

محمدی گفت: مهمترین نیاز و مطالبه جامعه ایثارگری بحث اشتغال است که در کل استان با این مشکل مواجه هستیم.

وی اضافه کرد: برای مرکز توانبخشی و فرهنگی ایثارگران تلاش خواهیم کرد که با بهره‌برداری از این مرکز می‌توانیم هم پول خوبی را از محل اعتبارات ملی بگیریم و هم برخی از مشکلات ایثارگران حل می‌شود.

وی اضافه کرد: برای احداث مرکز ورزشی و تفریحی ایثارگران  با منابع طبیعی جلسه‌ای خواهیم گرفت تا بتوانیم زمینی مناسبی برای این مرکز بگیریم و ان شاءالله آن را احداث و به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ