«رمبو» دوباره به سینما می‌آید

4

رمبو

فیلمی جدید از مجموعه «رمبو» این بار بدون حضور «سیلوستراستالونه» در نقش اصلی ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، این فیلم که «رمبو: خون جدید» نام دارد را «آریل ورومن» کارگردانی خواهد کرد که در واقع شروع مجددی برای این مجموعه فیلم‌های اکشن و کلاسیک محسوب می‌شود و قرار است یک بازیگر جوان جایگزین «سیلوستر استالونه» شود.

«بروکس مک‌لین» نگارش فیلمنامه این فیلم جدید را بر عهده خواهد داشت و «آریل ورومن» که با فیلم «مرد یخی» با بازی «مایکل شنون» در سال ۲۰۱۲ مطرح شد، کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت.

اولین فیلم «رمبو» به اقتباس از رمان «خون اول» نوشته «دیوید مورل» به موفقیت فراوانی دست یافت و موجب شد سه فیلم دیگر در ادامه فیلم اول ساخته شود که آخرین آن در سال ۲۰۰۸ اکران شد و طرح ساخت قسمت جدید و پنجم نیز پیش از اعلام بازنشستگی «استالونه» از بازی در نقش این شخصیت سینمایی اعلام شده بود.

«خون اول» (۱۹۸۲) به کارگردانی «تد کاچف»، «رمبو: خون اول قسمت دوم» (۱۹۸۵) به کارگردانی «جورج پی کازماتوس»، «رمبو ۳» (۱۹۸۸) به کارگردانی «پیتر مک‌دونالد» و «رمبو» (۲۰۰۸) ساخته «سیلوستر استالونه»، چهار فیلمی هستند که تاکنون در این مجموعه فیلم اکشن ساخته شده است که در مجموع به فروش بالغ بر ۷۰۰ هزار دلار نیز دست یافته‌اند.

فیلم جدید «رامبو» در واقع مسیری مشابه با فیلم «کرید» در پیش گرفته که دنباله مجموعه فیلم‌های «راکی» بود اما شخصیت اصلی آن را بازیگر جوان (مایکل بی جوردن) بازی کرد و فیلم عملکرد موفقی در گیشه و همچنین در جلب نظر منتقدان داشت.

با اعلام خبر ساخت قسمت جدید «رمبو»، طرح ساخت «شوی تلویزیونی رمبو» با حضور «استالونه» منتفی می‌شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ