نمایشگاه کتاب‌های دانشگاهی به مصلی می‌رود

1

حاشیه بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی در ایام بیست‎وچهارمین هفته کتاب از ۲۴ تا ۲۸ آبان ماه برپا می‌‏شود.

به  گزارش ایسنا، طبق خبر رسیده،چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی همزمان و همجوار با اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‎شود که این همزمانی به هم‌‏افزایی تجربیات و افزایش تعاملات در زمینه فروش و توزیع کتاب‏‌های داخلی و خارجی بین فعالان این عرصه می‌انجامد.

همه آثار راه ‏یافته به چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی کتاب‌‏های اورژینال(اصیل) خواهند بود که از سال ۲۰۱۳ به بعد منتشر شده‌‏اند و هیچ‏گونه کتاب اصطلاحاً‌ افست یا منتشر شده بدون اخذ مجوز از ناشر اصلی عرضه نمی‌شود. این آثار همگی به زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسه هستند.

در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، کتاب‌‏های ارائه‌شده با تخفیفی حداقل ۱۰ درصدی  تا ۷۰ درصدی عرضه می‌شوند.

ثابت بودن قیمت کتاب‌های مشترکی که توسط  چند شرکت در نمایشگاه عرضه شده‌اند و نیز فراهم بودن استفاده از دستگاه‌های کارتخوان  و بُن‏‌کارت از ویژگی‌های این نمایشگاه است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌‏المللی کتب کاربردی و دانشگاهی از ساعات ۱۰ تا ۱۸ برپا خواهد بود.

ثبت نام در این نمایشگاه آغاز  شده و اطلاعات کتاب‎های شرکت‎کنندگان، در سایت نمایشگاه  www.anjomannasheran.com در آستانه بارگذاری است که این اطلاعات به مرور تکمیل می‏شود.

انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند که به عنوان بزرگ‏ترین نمایشگاه بین‎المللی کتاب در ایران بعد از نمایشگاه کتاب تهران شناخته می‏‌شود.

انتهای پیام
 

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ