افتتاح دفتر جدید ایسنا در زاهدان + تصاویر

3

افتتاح دفتر ایسنا در زاهدان

دفتر جدید ایسنا در زاهدان با حضور دکتر علی متقیان، مدیر عامل خبرگزاری افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، مدیر عامل ایسنا صبح امروز در حاشیه افتتاح دفتر جدید خبرگزاری ایسنای سیستان و بلوچستان در زاهدان گفت: امروز ایسنا در رتبه‌بندی عمومی خبرگزاری‌ها در رتبه نخست قرار دارد.

متقیان اظهار کرد: امروز ایسنا در رتبهبندی عمومی و ایکنا در رتبه‌بندی خصوصی رتبه اول کشور را دارند.

وی با بیان اینکه کار خبر کار انبیاست، افزود: انبیا خبر را صادقانه از جانب خدا ابلاغ می‌کردند و خبرنگاران از جانب خلق خدا این کار را می‌کنند.

متقیان افزود: اگر امروز ایسنا مورد اعتماد مردم، رسانه‌های دیگر و مطبوعات قرار گرفته به این دلیل است که ایسنا صداقت را در انتشار اخبار خود رعایت کرده است.

این مسؤول در ادامه با بیان اینکه خبرنگاران باید امین و صادق باشند چراکه اصل کار خبر صداقت است، اضافه کرد: بنای خبرگزاری ایسنا بر روی صداقت و امانتداری گذاشته شده و امیدواریم در این امر موفق باشیم.

وی گفت: ایسنا وابسته به نهادی است که معنای آیه‌ای که در رأس آن قرار دارد به معنای صداقت و تزکیه است.

متقیان بیان کرد: خبرگزاری‌ها امانتدار کلام مردم هستند و این خبرگزاری می‌خواهد به بهترین نحو این امر را به انجام رساند.

مدیر عامل ایسنا در بخش دیگری بیان کرد: در تلاشیم ایسنا در سیستان و بلوچستان را به سمتی ببریم که آینه تمای نمای استان سیستان و بلوچستان باشد تا هر کس در هر نقطه دنیا که اخبار این استان را دنبال می‌کند، به ایسنا مراجعه کند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در استان سیستان و بلوچستان در دهه‌ ۷۰ همزمان با تعدادی از استان‌های کشور در دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانش‌سرای عالی سابق زاهدان تاسیس شده و از آن زمان تاکنون دانشجویان علاقمند به حرفه خبرنگاری برای همکاری در بحث خبر و اطلاع‌رسانی جذب این مجموعه شده‌اند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ