افتتاح شعبه نوسازی‌شده بانک ملی

3

بانک ملی ایران

عضو هیأت‌مدیره بانک ملی ایران در مراسم بازگشایی مجدد شعبه سی متری جی ضمن قدردانی از مشتریان این بانک گفت: بانک ملی ایران متعلق به عموم مردم و دولت است و همکاران ما در سراسر کشور با افتخار خدمات بانک را به مردم ارائه می‌کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این مراسم که رحیمی مدیر امور شعب تهران، کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران و جمعی از مشتریان و کسبه منطقه شعبه سی متری جی نیز حضور داشتند، کریمی، عضو هیأت‌مدیرهبانک ملی ایران افزود: ما معتقدیم همان‌طور که خدمات باید به بهترین شکل به مردم ارائه شود، محیط شعبه نیز باید به زیباترین شکل و در شأن مشتریان بانک ملی ایران باشد.

کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های مدیریت بانک و تلاش‌های اداره کل مهندسی و املاک گفت: شعبه سی متری جی که در سال ۱۳۴۷ تاسیس شده از شعب قدیمی بانک است  که مطمئناً این قدمت در کنار نوسازی انجام شده می‌تواند بیش از پیش رضایت مشتریان و مردم شریف این منطقه را جلب کند.

همچنین عضو هیأت‌مدیره بانک ملی ایران به مناسبت نودمین سالروز تأسیس بانک کارگشایی از شعبه مرکزی این بانک بازدید کرد.

در این بازدید که مدیر امور شعب تهران و رئیس اداره امور شعب جنوب تهران وی را همراهی می‌کردند، کریمی ضمن بررسی نحوه عملکرد کارکنان و گفت‌وگو با تعدادی از مراجعین، میزان رضایتمندی مشتریان را جویا و دستورات لازم را جهت ارائه خدمات بهتر صادر کرد. در این بازدید کارکنان شعبه مذکور مورد تشویق و تقدیر عضو هیأت‌مدیره قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ