تجلیل از خانواده‌های دو شهید دوران دفاع مقدس

2

رزمنده

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: جشنواره شعر شهدای کارگر با تجلیل از خانواده دو شهید دوران دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فرشید بختیارزاده با اعلام این خبر بیان کرد: جشنواره شعر شهدای کارگری روز دوشنبه، ۱۰ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان واقع در شهرک اداری کارشناسان اردبیل برگزار خواهد شد. در این جشنواره شعرا با مضمون شهدای والامقام و آرمان‌ها و ارزش‌های آن‌ها شعرسرایی کرده‌اند به خوانش اشعار خود خواهند پرداخت. همچنین تجلیل از خانواده‌های معظم شهید «سیدتقی محدث خلخالی» و شهید «یعقوب شادمان» از دیگر برنامه‌های این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه کنگره شهدای کارگری کشور امسال برگزار می‌شود، بیان کرد: براساس هدفگذاری‌های انجام شده قبل از برگزاری این کنگره کشوری جشنواره و یادواره‌های استانی در نظر گرفته شده است ‌که  برای تعدادی از استان‌ها یادواره شهدای کارگری و برای برخی نیز جشنواره پیش‌بینی شده است که استان ما نیز جزو آن خواهد بود. هر چه محتوای برگزاری چنین برنامه‌های معنوی و ارزشی غنی باشد به همان میزان می‌توان در انتقال فرهنگ اصیل ایثار در جامعه به ویژه نسل جوان موثر واقع شد که تلاش و جدیت بر این بوده تا بتوانیم جشنواره شعر شهدای کارگری را به شکل شایسته و مناسب برگزار کنیم.

تصویر روی خبر تزئینی است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ