حضورمدیرعامل بیمه آسیا در ِیک پنل بیمه‌ای

3

بیمه آسیا

نایب رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پنل بیمه‌ای همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری و توسعه ایران با عنوان چالش‌ها و فرصت‌های صنعت بیمه در ایران حضور دارد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری و توسعه ایران طی دو روز، ۱۱ و ۱۲ آبان ماه، همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.

همچنین مدیران و کارشناسان بیمه آسیا در غرفه اختصاصی این شرکت (B32a) و در طول برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که از ۱۰ تا ۱۳ آبان سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار می‌شود، آماده ارایه خدمات و مشاوره‌های بیمه‌ای هستند.

با توجه به برنامه راهبردی بیمه آسیا به عنوان بزرگ‌ترین بیمه خصوصی کشور و حائز رتبه اول برای دو سال متوالی در گروه موسسات بیمه‌ای یک‌صد شرکت برتر کشور در ارائه خدمات بیمه‌ای شایسته به هموطنان، حضور فعالانه و تاثیرگذار بیمه آسیا در نمایشگاه با دارابودن یک‌صد شعبه و بیش از ۳۰۰۰ نمایندگی در سراسر کشور، فرصت مغتنمی برای گسترش صنعت بیمه و بهره‌مندی فعالان اقتصادی ازمزایای صنعت بیمه است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ