خدمات بانک سپه ویژه نابینایان

1

بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به استقبال صورت گرفته در خصوص راه‌اندازی اولین دستگاه برجسته‌نگار این بانک در شعبه ظهیرالاسلام تهران از راه‌اندازی ۵ دستگاه دیگر توسط بانک سپه برای بهره‌مندی روشندلان از خدمات بانکی خبرداد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدکاظم چقازردی در این باره گفت: با توجه به رسالت اجتماعی بانک سپه به عنوان یک بانک دولتی و خدمت‌گزار مردم برای ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، این بانک در گام اول اقدام به راه‌اندازی اولین دستگاه برجسته‌نگار در شعبه ظهیرالاسلام تهران کرده است.

وی افزود: با توجه به استقبال از این حرکت بانک سپه و تمایل واحدهای شهرستانی این بانک برای توسعه اقدام مذکور، طبق توافق صورت گرفته با شرکت تأمین‌کننده دستگاه و انجمن نابینایان ایران، شهرهای بزرگ تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز برای نصب پنج دستگاه تعیین شده‌اند.

رئیس هیأت‌مدیره بانک سپه گفت: این توافق در پی بررسی‌های دقیق انجام شده در خصوص نقاط پرتردد روشندلان صورت گرفته و براساس آن بنا شده تا پنج دستگاه یاد شده در شعبه دانشگاه تهران واقع در میدان انقلاب، در شعبه دانشگاه شیراز واقع در خیابان زند، در شعبه بلوار سجاد اصفهان، در شعبه احمدآباد مشهد و نیز در شعبه چهارراه آزادی تبریز نصب شوند.

چقازردی ابراز امیدواری کرد که این اقدام بانک موجب افزایش رضایت روشندلان عزیز در بهره‌مندی از خدمات بانکی شود.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ