سجادی: به ورزش‌های پرمدال توجه داریم/ فدراسیون فوتبال باید درباره مشکل زمین پاسخگو باشد

5

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی  , سجادی

 سرپرست وزارت ورزش گفت: همه باید موضوع استعدادیابی را جدی بگیرند و تلاش ما این است این موضوع در سراسر کشور فراگیر شود. 

به گزارش  فارس، سیدنصرالله سجادی سرپرست وزارت ورزش در جشنواره همگانی استعدادیابی اظهار داشت: در دو سال گذشته تلاش وزارت ورزش و فدراسیون‌ها این بود که موضوع استعدادیابی به صورت جدی پیگیری شود. جلسات متعددی با معاونت همگانی وزارت ورزش داشتیم تا این جشنواره در سطح ۳۱ استان برگزار شود.

 

وی افزود: همانطور که می‌دانید فدراسیون‌ها به صورت متمرکز استعدادیابی را در تهران انجام می‌دهند. اگر بتوانیم در مراکز استان‌ها با همکاری فدراسیون‌ها و هیات‌ها فعال باشیم شاید بتوانیم تعداد زیادی را شناسایی کنیم.

 

از اواخر این ماه در سه دوره زمانی و در هر دوره ۱۰ استان را تحت پوشش این جشنواره قرار می‌دهیم و تلاش می‌کنیم علاقمندان زیادی را جذب کنیم.

 

سجادی با اشاره به اینکه با توجه به امکانات نمی‌توان همه رشته‌ها را تحت پوشش قرار داد، خاطرنشان کرد: با توجه به آمایش سرزمین اولویت‌های استان‌ها را شناسایی کرده‌ایم. ۳ تا ۶ اولویت با توجه به امکانات فدراسیون‌ها مشخص شده‌اند و ما می‌دانیم هر استان در چه رشته‌هایی فعال است. دستاورد جشنواره این است که هم موضوع استعدادیابی فراگیر شود و هم اینکه همه با استعدادیابی آشنا شوند.

 

سجادی درباره هزینه برگزاری این جشنواره گفت: حدود ۶ میلیارد تومان هزینه شده است. در ۲۸ رشته در سراسر کشور از جمله رشته‌های المپیکی‌، بازی‌های آسیایی و رشته‌های پرمدال فعال هستیم.

 

سرپرست وزارت ورزش درباره معرفی سلطانی‌فر به عنوان وزیر پیشنهادی گفت: اجازه دهید در این جشنواره در این مورد صحبت نکنیم.

 

وی در خصوص حل مشکل زمین تمرین تیم ملی فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال باید در این زمینه پاسخگو باشد.

 

سرپرست وزارت ورزش در پایان با اشاره به اینکه رشته‌های پرمدال و ورزش پایه مورد توجه قرار دارند از واریز بودجه به هیات‌های استانی برای موضوع استعدادیابی خبر داد. 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ