عقاب افشان؛ تنها دارنده استاندارد جهانی یورو چهار درایران

5

yyyyerrreou.jpg

شرکت تولیدی صنعتی عقاب افشان در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری حاضر است و به عرضه محصولات خود می‌پردازد.

محمود غلامی مدیر صادرات شرکت تولیدی صنعتی عقاب افشان در گفت و گو با خبرنگار بازار ایسنا گفت: این شرکت با سابقه ۶۵ ساله در تولید اتوبوس  جزو سه تولیدکننده برتر اتوبوس‌های اسکانیا در جهان است.

وی درباره تولیدات این شرکت بیان کرد: در دو دسته شهری و بین شهری به عرضه اتوبوس می‌پردازیم؛ اتوبوس‌های ۱۲٫۵ تا ۱۸٫۵ متری شامل اتوبوس‌های شهری و اتوبوس‌های ۱۲٫۵ تا ۱۴٫۵ متری شامل اتوبوس‌های بین شهری است.

وی در ادامه درباره برنامه این شرکت در آینده افزود: امیدواریم در پایان امسال به تولید هزار دستگاه و در سال آینده به تولید ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس شهری و بین شهری برسیم.

غلامی همچنین بیان کرد: شرکت تولیدی صنعتی عقاب افشان نخستین و تنها شرکت در ایران است که دارای استاندارد جهانی یورو چهار  بوده که فیلتر جاذب ذرات معلق DPF دارد.

وی افزود: این فیلتر ۹۹ درصد دود را فیلتر می‌کند و کاملا با تکنولوژی مطابق با شرایط ایران است و در کوتاه‌مدت اثربخشی بالایی دارد.

مدیر صادرات شرکت تولیدی صنعتی عقاب افشان اضافه کرد: ویژگی منحصر به فرد اتوبوس‌های جدید شهری کاهش آلایندگی ذرات معلق بوده که عامل بسیار خطرآفرین زیست‌محیطی است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از ۶ تا ۹ آبان‌ماه سال جاری در محل دایمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ