یک هنرمند «سکوت» را به‌نمایش می‌گذارد

0

نمایشگاه سکوت

تازه‌ترین نقاشی‌های «بهنوش فروتن» با عنوان «سایلنس» به معنی سکوت ۱۴ آبان‌ماه رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، «سایلنس» به معنی «سکوت» است که در این روزگار پرهیاهو که انسان معاصر به لختی طمأنینه و آرامش نیاز دارد، تأمل‌برانگیز است. فروتن ۱۳ اثر تازه خود را در ابعاد مختلف با تکنیک رنگ روغن و اکریلیک روی بوم ارائه می‌کند که با نوعی شاعرانگی بر پهنه‌های انتزاعی و نیز کرانه‌های دریا و بی‌کرانگی افق، مخاطبان را به کشف و شهود دعوت می‌کند.

این پنجمین نمایشگاه انفرادی بهنوش فروتن است. مجموعه «سکوت» این هنرمند را می‌توان از منظر معنایی در ادامه مجموعه آثار قبلی‌اش (کهکشان من) دانست که شعاعی از نور در مرکز ثقل بوم‌ها نوید آرامش موعود را به انسان وعده می‌دادند، او در نقاشی‌های تازه‌اش انسان را به تماشای قعر دریا، افق و غروب خورشید می‌برد و با بازی رنگ‌ها او را به ساحل اندیشیدن می‌نشاند.

بهنوش فروتن متولد ١٣۵۶ تهران است که نقاشی را نزد استادان بزرگی فرا گرفت، آثار او پیش از این، دوبار در کانادا و چند گالری داخلی در قالب نمایش‌های انفرادی و گروهی نمایش داده شده است.

نمایشگاه «سایلنس» به مدت دو هفته برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری شکوه واقع خیابان فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان امیر نوری، پلاک ۱۹ دیدن کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ