اعلام حضور متقاضیان از نقاط مختلف در «نوای خرم»

2

جشنواره همایون خرم

بیش از ۶۰ هنرمند از تهران و شهرستان‌ها در گروه‌های مختلف سنی تا کنون آمادگی خود را برای شرکت در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) اعلام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره و جایزه همایون خرم، ۶۳ هنرمند از تهران و شهرستان‌ها در گروه‌های مختلف سنی از زمان آغاز ثبت نام تا کنون، آمادگی خود را برای شرکت در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) اعلام کرده‌اند.

طبق تازه‌ترین آماری که از تعداد متقاضیان شرکت‌کننده به‌دست آمده اکنون هنرمندانی از فولاد شهر، خمینی شهر، کرج، بوشهر، مشهد، تهران، فیروزکوه، زنجان، شیراز، بروجرد، دلفان، نوشهر، آمل، بهشهر، ساوه، گرگان و رشت متقاضی حضور در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم هستند.

از تعداد شرکت‌کنندگان تا کنون شش هنرمند در رده سنی ۱ تا ۹ سال، ۱۲ هنرمند در رده سنی ۹ تا ۱۲ سال، ۲۲ هنرمند در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و ۲۳ هنرمند در رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال در سامانه جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم ویژه گروه سنی کودک و نوجوان ۱۵ تا ۱۷ دی‌ماه امسال توسط موسسه فرهنگی – هنری «راد نواندیش» در تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای آگاهی از شرایط شرکت در سومین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم می‌توانند به تارنمای ویژه جشنواره www.khorramfestival.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ